Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2013 sausio 2d. 16:11

Širdį verianti JAV kario istorija baigėsi tragiškai

Tyleris Ziegelsas ir Renee
Youtube.com nuotr. / Tyleris Ziegelis ir Renee

JAV karys Tyleris Ziegelis po tragedijos Irake buvo vadinamas didvyriu. Vestuvinė nuotrauka buvo apskriejusi visą pasaulį, tačiau vyras mirė po banalaus įvykio, skelbia welt.de.

Per 2004 metų Kalėdas T.Ziegelis Irake nukentėjo susisprogdinus savižudžiui. Amerikietis patyrė daugybę traumų, tačiau išgyveno, liko subjaurotu veidu, neteko vienos rankos ir nešiojo protezą. 

Po dirbtinės komos, patyręs daugiau nei 40 operacijų, jis vedė savo vaikystės meilę Renee. Vestuvių nuotrauka, kurioje matyti nuotaka ir kario uniformą dėvintis T.Ziegelis, apskriejo visą pasaulį. 

T.Ziegelis tapo kančios ir smurto kare simboliu, iki tol kare jau buvo žuvę 4 500 JAV karių, apie 30 tūkstančių buvo sužeisti. Poros vestuvių data, 2006 metų spalio 7-oji, Ilinojaus valstijoje buvo paskelbta valstybine švente.

Žmonės sveikino porą, linkėjo drąsos ir visa ko geriausia. Tačiau T.Ziegelis mirė. 30-metis vyras savo gimtajame Metamoros miestelyje antrąją Kalėdų dieną paslydo ant ledo ir mirė. Kaip praneša spauda, vyras nukrito, tuo metu mirtinai susižeidė operuotą galvos dalį. Apie tai praneša JAV laikraštis „Journal Star“. 

Rimtos traumos

Žmonėms tai buvo tragiška, tačiau laimingą pabaigą turėjusi istorija. Visgi, tikroji pabaiga tapo itin liūdna.

Kuomet T.Ziegelis pirmą kartą grįžo iš karo Irake, jam buvo vos 21-eri, o jo mylimajai – 18 metų, tačiau tai nesutrukdė abiems susižadėti. Renee laukė grįžtant sužadėtinio, tačiau po įvykusio išpuolio jis grįžo gerokai anksčiau ir visai kitoks. 

Teksase esančiame karo medicinos centre jis patyrė daugybę operacijų. Kairė ranka buvo amputuota iki pat alkūnės, trys dešinės rankos pirštai buvo nutraukti. Vienas likusiųjų dviejų pirštų buvo persodintas vietoj nykščio. Viena akimi karys nebematė, jo ausys buvo apdegusios. Toje vietoje, kur kaulinė dalis saugojo jo smegenis, buvo įstatyta dirbtinė plokštelė. 

Prieš kurį laiką Vokietijos laikraščiui „Süddeutsche Zeitung“ Tyleris, kaip tikras karys, sakė, jog nepaisant to, kad jį ištiko baisus likimas, turėdamas galimybę, jis nieko nekeistų.

Įvykus tragedijai jo mylimoji Renee pirmą kartą gyvenime paliko savo gimtąjį miestą ir pusantrų metų praleido prie Tylerio ligoninėje. Kuomet jie grįžo namo, jai buvo 21-eri, o mylimajam – 24, tuomet jie susituokė. Vestuvės, regis, įvyko per anksti, mat pora 2008-ais išsiskyrė. 

Kaip skelbia užsienio spauda, miesto gyventojai neteko viltį teikusio žmogaus ir savo herojaus.

Vaizdo įrašą apie karį galite rasti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min