2011-05-07 09:44

Sirijos kariuomenė su tankais įsiveržė į Baniaso miestą

Sirijos armijos daliniai, remiami tankų, naktį Baniaso mieste įsiveržė į sunitų rajonus, kuriuose žmonės nepaklūsta autokratiškai prezidento Basharo al-Assado valdžiai, pranešė šeštadienį žmogaus teisių gynėjas.
Sirijos kariuomenė pakeliui į Baniasą
Sirijos kariuomenė pakeliui į Baniasą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pasak jo, į šį pajūrio miestą, kurio dauguma gyventojų yra sunitai, kariniai daliniai įžengė trijose vietose ir pasuko į sunitų, bet ne alavitų rajonus.

Ryšys su Baniaso miestu daug kur nutrūko, bet protestuojančiųjų aktyvistams pavyko susisiekti su kai kuriais gyventojais, pridūrė jis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą