Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 6d. 12:19

Skandalas Jungtinėje Karalystėje – šalies mokyklose klesti „žaginimo kultūra“

Dulwich'o koledžas
„The New York Times“/Mary Turner nuotr. / Dulwich'o koledžas

Į vieną interneto tinklalapį jau kelias savaites vienas po kito plūsta šiurpinantys anoniminiai liudijimai. Kaltinimai dėl seksualinės prievartos prieš mergaites, kurioms tėra tik devyneri metai. Klasės draugų gėdinamos paauglės, kurių intymios nuotraukos išplatintos be jų sutikimo. Mergina, klasės draugų pasmerkta už tai, kad pranešė, jog buvo išprievartauta vakarėlyje.

Interneto platformoje, pavadintoje „Everyone’s Invited“, tūkstančiai merginų ir mergaičių iš Didžiosios Britanijos dalijasi atvirais pasakojimais apie seksualinę prievartą, seksizmą ir mizoginiją, kuriuos patyrė besimokydamos.

Čia rasite kaltinimų viskuo, įskaitant nusikalstamus seksualinius išpuolius, priverstinius susitikimus, žodinį priekabiavimą ir nepageidaujamus prisilietimus – gausybę neapdorotų ir nefiltruotų diskusijų apie labai asmeniškas traumas.

Kartu paimti visi šie kaltinimai atskleidžia nerimą keliantį vaizdą apie plačiai paplitusį seksualinį smurtą prieš mokinius ir mokines – tiek mokyklos aplinkoje, tiek už jos ribų, ypač vakarėliuose. Be pranešimų apie smurtą, tinklalapyje taip pat buvo kaltinimų seksizmu ir mizoginija.

„Tai – tikra problema, – sakė 22-ejų londonietė Soma Sara, įkūrusi šią platformą. – Žaginimo kultūra yra tikra.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min