Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skandalas Prancūzijoje: prezidento mylimoji vienu metu miegojo su keliais vyrais

Francois Hollande'as ir jo palydovė Valerie Trierweiler
„Scanpix“/AP nuotr. / Francois Hollande'as ir jo palydovė Valerie Trierweiler
Šaltinis: 15min
0
A A

Prancūzai visada buvo vadinami meilės tauta ir dažnai pro pirštus žiūri į kitų ne itin deramą elgesį, tačiau naujausios seksualinės istorijos valdžios politinėse viršūnėse prancūzus sukrėtė. Trečiadienį paaiškėjo, kad šalies prezidento Francois Hollande'o mylimoji, pirmoji šalies ponia, Valerie Trierweiler, buvo atsidūrusi meilės trikampyje, o gal net keturkampyje.

Atskleista, kad moterimi dalijosi ne tik F.Hollande'as, bet ir vedęs konservatorius Patrickas Devedijianas. Negana to, moteris tuomet vis dar buvo ištekėjusi, o dabartinis šalies prezidentas vis dar gyveno su savo keturių vaikų motina, politike Segolene Royal.

Tai pirmas kartas, kuomet 47-erių metų V.Trierweiler aistringas romanas su P.Devedijianu, kuriam dabar 68-eri, buvo paskelbtas viešai.

Anot dailymail.co.uk, moteris tuo pat metu miegojo ir su F.Hollande'u, ir su P.Devedijianu.

Pirmoji šalies ponia, rašoma, siekė, kad P. Devedijianas paliktų savo žmoną, tačiau šis atsisakė ir moteris savo jausmus nukreipė į F.Hollande'ą.

„Neįtikėtina, ponas Devedijanas ir ponas Hollande'as abu žino, jog miegojo su ta pačia moterimi tuo pačiu metu ir sugebėjo vienas kitam išlaikyti pagarbą“, – rašoma spaudoje.

Išleido biografiją

Amazon.fr nuotr./Biografinė knyga, pavadinimu „Maištingoji“
Amazon.fr nuotr./Biografinė knyga, pavadinimu „Maištingoji“

Informacija apie pirmosios šalies ponios V.Trierweiler intymius santykius pasirodė ką tik išleistoje biografijoje „La Frondeuse“ („Maištingoji“), kurią parengė Prancūzijos politikos rašytojai Christophe Jakubyszyn ir Alix Bouihaguet.

Viena knygos autorių, Ch. Jakubyszyn, interviu prancūzų žurnalui „Point of View“ pasakojo, kad P.Devedijiano ir V.Trierweiler intymūs santykiai tęsėsi daugybę metų. Tuomet jie abu buvo susituokę. Jie abu bijojo keisti savo gyvenimus.

„Patrickas Devedijanas gaišo tiek ilgai, kad Valerie Trierweiler suviliojo kitas politikas, iš kitos politinės pakraipos – Francois Hollande'as“, – sakė Ch.Jakubyszyn.

Teigiama, kad  2003-iais V.Trierweiler davė meilužiui ultimatumą palikti savo žmoną Sophie, kuri yra armijos generolo dukra, su ja vyras turi keturis vaikus. Vyras moters, kurią vedė 1969-ais, nesiryžo palikti. Pati V.Trierweiler tuo metu buvo ištekėjusi už antrojo savo vyro, kolegos žurnalisto Denis Trierweiler. Su juo turi tris sūnus. Moteris apie skyrybas prabilo 2007-ais, teismas juos išskyrė 2010-ais. „Ponia Trierweiler vienu metu matėsi mažiausiai su trimis vyrais“, – skelbia Prancūzijos spauda.

„Pirmoji sugulovė“

Tiek P.Devedijianas, tiek F.Hollande'as vienu metu buvo savo partijų generaliniais sekretoriais. V.Trierweilet,  ilgą laiką dirbusi politikos reportere, miegojo su dviem vyrais, kurie tuomet galėjo papasakoti apie visus politinius užkulisius.

P.Devedijianas yra artimas buvusio šalies prezidento Nicolas Sarkozy draugas. Šį draugą rinkimuose F.Hollande'as nugalėjo ir tapo prezidentu,

Nuo tada V.Trierweiler, kuri prancūzų spaudos pravardžiuojama „Valerie Rottweiler“ (rotveileris) ir „pirmąją sugulove“, tapo pačia nepopuliariausia pirmąja dama šalies istorijoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min