Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skandalingasis Toronto meras kaltinamas sesers draugužio sumušimu

Toronto meras Robas Fordas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Toronto meras Robas Fordas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Toronto mero Robo Fordo, išgarsėjusio pomėgiu rūkyti kreką, laukia dar daugiau nemalonumų – buvęs jo sesers draugas tvirtina buvęs sumuštas, kad neišduotų mero paklydimų.

Scottas MacIntyre'as, buvęs Toronto mero sesers širdies draugas, pateikė ieškinį, kuriame tvirtina, kad R.Fordas liepė jį sumušti kalėjime, kad šis niekam nepasakotų apie mero piktnaudžiavimą alkoholiu ir narkotikais.

Pasak agentūros AP, trečiadienį pateiktame ieškinyje S.MacIntyre'as teigia, kad R.Fordas 2012-ųjų metų kovą užsakė sumušti kalėjime kalėjusį ieškovą.

S.MacIntyre'as neva buvo gąsdinamas „rimtomis pasekmėmis“, jei kam nors užsimins apie mero piktnaudžiavimą narkotikais ir alkoholiu.

Pasak ieškinio, kalėjime S.MacIntyre'as atsidūrė apkaltintas grasinimu merai, nes pasakė, kad atskleis šio „bjaurią veiklą“.

B.Fordas neva susitarė su kolega futbolo treneriu Paymanu Aboodowleh, kuris perdavė nurodymus sumušti S.MacIntyre'ą buvusiam jų žaidėjui, tuo metu sėdėjusiam kalėjime. Kartu jie neva pasirūpino, kad kalėjimo administracija užpuolimo metu žiūrėtų į kitą pusę.

B.Fordo advokatas Dennisas Morrisas teigia, kad kaltinimai nepagrįsti. Pats Toronto meras atsisakė komentuoti ieškinį.

Pernai meras B.Fordas pripažino, kad piktnaudžiavo narkotikais, tačiau atsisakė atsistatydinti iš posto.

S.MacIntyre'o ieškinyje be B.Fordo ir P.Aboodowleh atsakovais įvardinti futbolininkas Aedanas Petrosas ir Ontarijo kalėjimų ministerija.

S.MacIntyre'as prašo 1 mln. Kanados dolerių (2,3 mln. litų) kompensacijos.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min