Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 11d. 08:23

Specialiosios tarnybos perspėja apie rengiamus naujus teroro aktus, kitas taikinys – Roma

Įkaitų išlaisvinimo operacija Paryžiuje, košerinio maisto parduotuvėje, Venseno rajone 2015 m. sausio 09 d.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr. / Įkaitų išlaisvinimo operacija Paryžiuje, košerinio maisto parduotuvėje, Venseno rajone 2015 m. sausio 09 d.

Specialiųjų tarnybų turimi duomenys rodo, kad Europoje ketinama surengti naujus teroro aktus, sekmadienį skelbia vokiečių leidinys „Bild“.

2012-2014 metais JAV Gynybos žvalgybos agentūros vadovo pareigas užėmęs generolas leitenantas Michaelas Flynnas teigė: „Įvykę teroro aktai mūsų neturėtų stebinti. Mes išvysime jų ir daugiau“.

Prieš kelis mėnesius JAV Nacionalinio saugumo agentūros specialistams pavyko perimti užšifruotą „Islamo valstybės“ lyderių susirašinėjimą. Iš jo gauti duomenys rodo, kad į Europą apsimetę pabėgėliais pateko keturios teroristinės grupuotės. 

Įvykiai Paryžiuje turėjo tapti signalu rengti išpuolius ir kituose Europos miestuose

Įvykiai Paryžiuje turėjo tapti signalu rengti išpuolius ir kituose Europos miestuose. Iš susirašinėjimų matyti, kad kalbama apie Romą. 

Į spectarnybų rankas pateko „Islamo valstybės“ turimas vaizdo įrašas. Jame istoriniai Romos pastatai sumontuoti su spartiečių mūšio su persų armija iš filmo „300 spartiečių“ vaizdais. Šie vaizdai palydimi arabišku tekstu: „Jūs, kurie pradėjote karą su mumis. Tai jūsų kaltė ir jūs sumokėsite didelę kainą. Netgi savo miegamuosiuose jūs nesijausite saugūs“. 

Leidinyje pažymima, kad konkretūs teroristų planai specialiosioms tarnyboms nėra žinomi. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

05:58
03:39
01:19

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min