Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2017 01 05 /18:49

Galingas sprogimas ir susišaudymas Turkijoje: žuvo 2 žmonės, mažiausiai 11 sužeistų

Turkijos žiniasklaida pranešė apie galingą sprogimą šalies vakaruose esančiame Izmiro mieste. Po jo prasidėjo policijos ir teroristų susišaudymas.
Sprogimas Izmiro mieste, Turkijoje
Sprogimas Izmiro mieste, Turkijoje / „Twitter“ nuotr.

Skelbiama, kad sprogimas įvyko netoli teismo rūmų, Bayrakli rajone. Detonuoti du sprogmenys automobiliuose. Žuvo du žmonės – policijos pareigūnas ir teismo tarnautojas, dar mažiausiai vienuolika sužeistųjų.

Po sprogimo pasigirdo šūviai. CNN Turk teigimu, Turkijos policijos pareigūnai susirėmė su trim įtariamais teroristais. Du iš jų buvo nukauti, o trečiam, kaip skelbiama, pavyko pasislėpti.

Turkijos valdžia apribojo vietos žiniasklaidos galimybę informuoti apie teroro aktus šalyje. Naujausios įstatymo pataisos tai traktuoja kaip terorizmo skatinimą.

Vis dėlto netrukus pranešta, kad valdžios pareigūnai įtaria, jog automobilio sprogimą Izmyre organizavo kurdų kovotojai, nurodė provincijos gubernatorius.

„Pirminiai įkalčiai leidžia manyti, kad šį išpuolį surengė PKK“, – pareiškė Erolas Ayyildizas, kalbėdamas apie uždraustą Kurdistano darbininkų partiją.

PKK, kurią Ankara, Briuselis ir Vašingtonas laiko teroristine organizacija, kovotojai su Turkijos valdžia kovoja jau nuo 1984 metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius