Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 11d. 13:04

Sraigtasparnis, kuriuo skrido Rusijos prezidento atstovas, sudužo (atnaujinta 16.55 val.)

Dingusio straigtasparnio dvi paras ieškojo trylika kitų orlaivių.
Kadras iš vesti.ru reportažo / Dingusio straigtasparnio dvi paras ieškojo trylika kitų orlaivių.
Sudužus sraitgasparniui Rusijoje žuvo septyni žmonės, dar keturi buvo sunkiai sužaloti. Altajaus krašte pradingusio sraigtasparnio, kuriuo skrido ir Rusijos prezidento atstovas Dūmoje, ieškota nuo penktadienio. Sekmadienį aptiktos sraigtasparnio liekanos.

Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, kompanijai „Gazpromavia“ priklausęs sudužęs sraigtasparnis Mi-171 (Mi-8 modifikacija) aptiktas Altajaus respublikoje, Čiornaja kalno rajone. Jį sekmadienį per pietus aptiko „Altaiskie avialinii“ kompanijos sraigtasparniu skridę gelbėtojai.

Tarp sudužusio sraigtasparnio liekanų aptikti septyni kūnai ir trys katastrofą išgyvenę, bet sunkiai sužaloti žmonės. Kaip vėliau paaiškėjo, vienas lengviau sužalotas keleivis pats anksčiau pasiekė pasieniečių užkardą. Dėl to pirminiuose pranešimuose iš įvykio vietos būta painiavos – kadangi aptikti trys sužeistieji, tvirtinta, kad žuvo ne septyni, o aštuoni sraigtasparniu žuvę žmonės.

Įvykio vietoje nedelsdami darbą pradėjo trys gelbėtojai ir vienas gydytojas. Vėliau, sulaukus daugiau pagalbos, sužalotieji ir žuvusiųjų kūnai pergabenti į arčiausiai esančios Aktašo gyvenvietės ligoninę.

Sraigtasparnis Mi-171, kuriuo skrido aštuoni keleiviai ir trys ekipažo nariai, dingo sausio 9 dieną. Tarp keleivių buvo ir Rusijos prezidento atstovas Dūmoje Aleksandras Kosopkinas bei keli valdininkai iš Altajaus. Jie skrido į medžioklę. Dingusio sraigtasparnio dvi paras net ir naktimis ieškojo trylika lėktuvų ir sraigtasparnių.

Jau žinoma, kad A.Kosopkinas per katastrofą žuvo. Sraigtasparnio avariją išgyveno antrasis pilotas Maksimas Kolbinas, Altajaus vicepremjeras bei įgaliotasis respublikos atstovas Maskvoje Anatolijus Banychas ir du maskviečiai – Nikolajus Kapranovas ir Borisas Belinskis.

Nelaimės priežastys kol kas nežinomos. Viena iš versijų – kaltas nekokybiškas sraigtasparnio kuras. Katastrofą išgyvenęs A.Banychas teigia, kad skrydžio metu užgeso sraigtasparnio variklis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min