Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 27d. 13:00

Staiga paslaptingai sunegalavęs su mirtimi kovoja dar vienas Rusijos opozicijos lyderis

Rusijos opozicijos mitingas Maskvoje 2012 metų kovo 5-ąją. Iš kairės į dešinę: Michailas Kasjanovas, Grigorijus Javlinskis, Sergejus Mitrochinas, Vladimiras Kara-Murza jaunesnysis ir Borisas Nemcovas.
Lalekseev/Wikimedia.org nuotr. / Rusijos opozicijos mitingas Maskvoje 2012 metų kovo 5-ąją. Iš kairės į dešinę: Michailas Kasjanovas, Grigorijus Javlinskis, Sergejus Mitrochinas, Vladimiras Kara-Murza jaunesnysis ir Borisas Nemcovas.

Rusijos žiniasklaida praneša, kad į ligoninę Maskvoje kritinės būklės atvežtas publicistas ir visuomenės veikėjas Vladimiras Kara-Murza jaunesnysis.

Kaip rašo lenta.ru, V.Kara-Murza į vieną iš ligoninių buvo pristatytas antradienį, kai prastai pasijuto savo darbo vietoje. Paaiškėjo, kad pacientui smarkiai nukritęs arterinis kraujo spaudimas.

Vėliau publicistas buvo pervežtas į mokslinį Bakulevo vardo centrą, tačiau dar po kiek laiko jo būklė tapo jau kritinė, V.Kara-Murza ėmė nirti į komą. Tada pacientas buvo vėl pervežtas į kitą gydymo įstaigą – Pirogovo vardo ligoninę.

Apie tai, kad V.Kara-Murza paguldytas į ligoninę, patvirtino jo tėvas – žinomas Rusijos žurnalistas Vladimiras Kara-Murza vyresnysis, dirbantis radijo stotyse „Svoboda“ ir „Echo Moskvy“. Pasak jo, trečiadienį sūnus buvo gydomas Maskvos pirmosios miesto ligoninės reanimacijos skyriuje, bet medikai dar nėra paskelbę diagnozės.

„Visą naktį buvo tariamasi dėl diagnozės. Iš pradžių medikai galvojo, kad tai širdis – norėjo keisti vožtuvą, po to atšaukė šią diagnozę. Dabar ieško kažkokios intoksikacijos, dar kalbama apie kažkokį kraujo išsiliejimą. Padarė skrandžio, pilvo ertmės, krūtinės, smegenų tomografijas. Pažadėjo, kad diagnozė bus paskelbta trečiadienį 15 val.“, – kalbėjo V.Kara-Murza vyresnysis naujienų agentūrai „RIA Novosti“.

V.Kara-Murza jaunesnysis yra Rusijos respublikonų liaudies laisvės partijos (RPR-PARNAS) ir demokratinio judėjimo „Solidarnost“ Federacinės politinės tarybos narys, taip pat Rusijos opozicijos koordinacinės tarybos narys. 2010 metų kovą ketvirtasis pasirašė Rusijos opozicijos kreipimąsi „Putinas turi pasitraukti“. Nuo 2011 metų aktyviai dalyvauja protesto akcijose „Už sąžiningus rinkimus“ ir kituose opozicijos renginiuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:38
07:04
00:24

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min