Tiesiogiai
Publikuota 2022 08 22, 20:20

Stokholmo centre neutralizuota kultūros festivalio teritorijoje rasta bomba

Švedijos policija praeitą savaitgalį neutralizavo sprogstamąjį įtaisą, rastą Stokholmo centre, kultūros festivalio po atviru dangumi teritorijoje, pirmadienį pranešė policija.
Švedijos policija
Švedijos policija / „Scanpix“ nuotr.

Išminuotojai buvo iškviesti sekmadienį vakare radus paliktą krepšį Karaliaus parke sostinės centre, kur vyko įvairūs muzikos ir teatro renginiai. Iš teritorijos buvo evakuota šimtai žmonių.

„Išminuotojų brigada neutralizavo įtaisą įvykio vietoje, – sakoma policijos pranešime. – Policija mano, kad krepšyje buvo sprogstamasis įtaisas.“

„Dabar visi komponentai tiriami. Tik po to galėsime pasakyti, ar šis pavojingas objektas buvo veikiantis“, – nurodė Stokholmo rajono policijos vadovas Erikas Akerlundas.

Policija pradėjo pirminį tyrimą dėl pasikėsinimo sugadinti viešąjį turtą. Pareigūnai apklausė įvykio liudininkus ir analizuoja „gausią nuotraukų ir vaizdo medžiagą“ iš įvykio vietos, sakė jis.

Dėl šio incidento kol kas niekas nebuvo sulaikytas, pridūrė E.Akerlundas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min