Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Suchumyje iš šratinio šautuvo nušautas separatistinės Abchazijos VRM vadovo pavaduotojas

Šaltinis: BNS
0
A A

Abchazijos sostinėje Suchumyje pirmadienį nežinomi užpuolikai nušovė šios nuo Gruzijos atsiskyrusios respublikos vidaus reikalų ministro pavaduotoją.

Pasikėsinimas į Zakaną Džugeliją įvyko vakarą, patikslino Abchazijos sostinės prokurorė Alisa Bugvava.

Pasak jos, Z.Džugelija buvo kavinėje „Kiki“, kai prie jos privažiavo automobilis, iš kurio išlipo veidą kauke užsidengęs žmogus ir paleido į jį šūvius.

Pasak mačiusiųjų, į Z.Džugeliją šaudė du nežinomi asmenys.

„Z.Džugelija sėdėjo vienoje miesto kavinių, ir tuo metu nežinomi asmenys šovė į jį du kartus“, – savo ruožtu patvirtino separatistinės Abchazijos prezidentas Sergejus Bagapšas.

Pirminiais duomenimis, buvo šauta iš šratinio šautuvo. „Sužeistas į krūtinę ir į galvą Z.Džugelija mirė“, – sakė S.Bagapšas.

Jis pareiškė įsitikinimą, kad „šio nužudymo tikslas – destabilizuoti padėtį Abchazijoje".

„Aš neabejoju, kad jis susijęs su respublikos vidaus reikalų ministro pavaduotojo profesine veikla“, – pabrėžė S.Bagapšas.

Z.Džugelija buvo Abchazijos vidaus reikalų ministro pavaduotojas operatyviam darbui ir kuravo itin sunkių nusikaltimų išaiškinimą.

Pirmadienį Gruziją remiančiame tinklalapyje „Naša Abchazija“ pasirodė straipsnis, pavadintas „Abchazija nuskendo kriminalinėje skylėje". Jame sakoma, kad Abchazijoje susidarė faktiškai nevaldoma kriminogeninė aplinka – neregėtai išaugo sunkių nusikaltimų – nužudymų ir pagrobimų, ir dažniausiai verslininkų, – skaičius.

Tai ne pirmoji aukšto pareigūno žūtis Abchazijoje. Praėjusių metų spalio 23 dieną Galio mieste buvo rastas Abchazijos gynybos ministerijos skyriaus viršininko Eduardo Eminzadės kūnas su šautine žaizda galvoje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min