Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 31d. 17:59

Stichijos nuniokotam Niujorkui – plėšikautojų smūgis

Plėšikai pasitinkami ir tokiais užrašais: „Prašau plėšti – man patinka šaudyti“
Twitte/ @Nvr4Get91101 nuotr. / Plėšikai pasitinkami ir tokiais užrašais: „Prašau plėšti – man patinka šaudyti“

Nors Niujorko Bruklino rajone esanti Konio sala vis dar apsemta vandens, gyventojams tenka kovoti ne tik su gamtos stichija, bet ir kitais miestiečiais. Kaip rašo „The Huffington Post“, plėšikautojai įsisuko į menkai prižiūrimas vietos parduotuves.

Antradienį atvykę į savo vaistinę „Mega Aid Pharmacy“ darbuotojai rado ją visiškai nusiaubtą. Negana to, kad parduotuvės interjerą suniokojo potvynis, plėšikautojai išnešiojo ir vaistus.

Anot savininkų, naktį įsibrovę nusikaltėliai išsinešė daugiau nei 10 tūkst. įvairių farmacinių prekių. Dauguma iš pavogtų daiktų – receptiniai vaistai.

„Vanduo pradėjo slūgti, ir gatvėse pasirodė žmonės, kurie ėmėsi plėšikauti parduotuvėse“, – nusivylęs kalbėjo vaistinės darbuotojas.

„Net neįsivaizduoju, ko ir kiek prireiks, kol mes vėl galėsime dirbti“, – naujienų portalui sakė 27-erių vaistinės vadybininkas Stanas Gutkinas, žvalgydamasis po nuniokotą parduotuvę.

„Mega Aid Pharmacy“ – viena iš daugelio stichinės nelaimės metu apiplėštų parduotuvių Brukline, Konio saloje. Vietos gyventojai pasakoja, kad policija rajone pasirodė tik kitą dieną po visą naktį vykusių plėšikavimų.

Pastebima, kad iš parduotuvių vagiama ne dėl būtinybės – grobiamas ne maistas ar vanduo, o drabužiai, eletros prietaisai. „NY Post“ rašo, kad dalis plėšikautojų net apsimeta komunalinių tarnybų darbuotojais, kad lengviau galėtų patekti net ir į gyvenamuosius namus.

„The Huffington Post“ atkreipia dėmesį, kad po kiekvienos stichinės nelaimės išauga nusikaltimų skaičius. Po uraganų Irenos ir Katrinos plėšikautojai siautėjo vakarinėje JAV pakrantėje ir Naujajame Orleane.

Policija sako dar neturinti duomenų, kiek ir kokių nusikaltimų buvo įvykdyta uragano Sandy siautėjimo metu, tačiau paragino žmones sutemus nebūti gatvėse, o rajone padidino patruliuojančių policininkų skaičių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min