Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 18d. 11:42

Supratingasis S.Berlusconi

S.Berlusconi
„Scanpix“ nuotr. / S.Berlusconi

Italijos premjeras Silvio Berlusconi visiems savo "Laisvės tautos" partijos nariams padovanojo DVD, kuriame įrašytas filmas "Katynė".

Šis garsaus lenkų režisieriaus Andrzejaus Wajdos užpernai sukurtas filmas buvo demonstruotas Italijoje. Specialus seansas buvo surengtas ir Italijos valdžios atstovams - parlamentarams bei vyriausybės nariams. Norinčiųjų jį pažiūrėti daug neatsirado nei tarp paprastų italų, nei tarp valdančiojo elito. Tačiau filmas "Katynė" padarė didžiulį įspūdį Italijos ministrui pirmininkui S.Berlusconi. Jau šį balandį, dalyvaudamas NATO viršūnių susitikime jis ėmė agituoti kitų valstybių vadovus būtinai pažiūrėti šį filmą, aiškindamas, kad tai geriausias įrodymas "prie ko gali privesti komunistinė ideologija". Italijos premjeras taip pat priminė prezidentams ir ministrams pirmininkams, kad iki Berlyno sienos griuvimo atsakomybė už siaubingą nusikaltimą, kai Katynėje NKVD įsakymu buvo sušaudyta kone 20 tūkst. lenkų karininkų ir inteligentijos atstovų, buvo verčiama naciams.

Dabar S.Berlusconi nutarė imtis ir asmeninės iniciatyvos propaguodamas filmą, kuris primena komunistų padarytus nusikaltimus. Todėl filmo "Katynė" DVD kartu su S.Berlusconi vizitine kortele buvo įdėtas į kiekvieno "Laisvės tautos" partijos parlamentaro dėžutę Deputatų rūmuose. Filmą į DVD įrašė viena Italijos bendrovė, priklausanti S.Berlusconi žiniasklaidos imperijai.

„Lietuvos žinios“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min