Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šūviai Pamaskvėje: nušauti keturi žmonės, šaulys likviduotas

Pareigūnai įvykio vietoje
„Sputnik“/„Scanpix“ nuotr. / Pareigūnai įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
3
A A

Šeštadienį Pamaskvės Kratovo gyvenvietėje nušauti keturi žmonės, dar du sužeisti, praneša TASS. Kaip įtariama, psichikos negalią turintis vyras iš medžioklinio šautuvo ėmė šaudyti į žmones.

Iš pradžių skelbta apie tris sužeistuosius, tačiau, kaip skelbia naujienų agentūra „Interfax“, sužeista per incidentą moteris mirė ligoninėje. Anot šaltinio, moteris gimusi 1985 m. Jos gyvybė užgeso ją operuojant.

„Teritorijoje, kurioje įvyko šaudynės, buvo rasti du kūnai, taigi bendras aukų skaičius – keturi“, – pranešė šaltinis. Vis dėlto kai kurie šaltiniai praneša apie tris žuvusiuosius.

VIDEO: Šaudynės Rusijoje

Kūnų kol kas iš incidento vietos išvežti negalima.

Abu sužeistieji šiuo metu ligoninėje dėl šautinių žaizdų. Jų sužeidimai įvairūs.

Kaip skelbia TASS, 1967 gimęs šaulys tarnavo Čečėnijoje, pastaruoju metu gyveno su motina. Kaimynų teigimu, vyras serga psichine liga.

Name, iš kurio šaudyta, esą gyvena keturios šeimos.

Užpuolikas užsibarikadavo. Rusijos nacionalinės gvardijos kovotojai pradėjo namo šturmą. Šūviai ir toliau aidėjo. Kaip skelbia ria.ru, Rusijos nacionalinės gvardijos kovotojai negalėjo patekti vidun, nes šaulys galimai turėjo granatą. Vėliau pranešta, kad šaulys apšaudė pareigūnus ir numetė dvi granatas.

Vyras, kaip įtariama, gali būti apsvaigęs nuo alkoholio.

Incidentas greičiausiai įvyko kilus buitiniam konfliktui. Anot naujienų agentūros „Interfax“ greičiausiai kilo konfliktas šeimoje ar su kaimynais.

Netrukus TASS paskelbė, kad šauliui pavyko pasprukti iš namų į mišką. Šiuo metu „šukuojama“ teritorija. Šaulys ir toliau šaudo, girdėjosi granatos sprogimas.

Preliminariais duomenimis, šaulys sužeistas. Anot rbc.ru, sužeistas ir vienas iš Rusijos nacionalinės gvardijos kovotojų.

TASS skelbia, kad šaulys apsuptas šalimais esančioje gatvėje. Preliminariais duomenimis, bandoma jį sulaikyti.

Skelbiama, kad, šaltinių duomenimis, šaulys yra dirbęs Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerijoje. Jis esą mėgo vienatvę. Tuo pačiu pranešama, kad vyras greičiausiai planavo išpuolį. „Pavasarį jis nupjovė medžius, žinoma, tam, kad galėtų šaudyti“, – sakė kaimynai.

Vienas iš šaltinių teigė, kad vyras su kaimynais nekonfliktavo. Jis taip pat nebuvo anksčiau pažįstamas teisėsaugai. „Preliminariais duomenimis, jis nekonfliktavo su niekuo“, – sakė šaltinis, paneigęs anksčiau iškeltą versiją, kad šaudynės kilo būtent dėl konflikto.

Po septynias valandas trukusios specialios operacijos, besipriešinantis šaulys pagaliau buvo likviduotas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Ginklas Maskva
Parašykite atsiliepimą apie 15min