„Šiuo metu vyksta šiuo metu vis dar nežinomų nusikaltėlių paieška“, – teigė policija socialiniame tinkle „X“ ir pridūrė, kad nusikaltimo motyvai bei tikslios aplinkybės kol kas nėra aiškios.
Incidentas įvyko Arau mieste, į šiaurę nuo Ciuricho. Pareigūnai socialiniame tinkle „X“ patvirtino, kad yra keli nukentėjusieji, o į įvykio vietą buvo pasiųstos didelės policijos pajėgos.
Šveicarijos laikraštis „Blick“ savo interneto svetainėje pranešė, kad šūviai nuaidėjo prieš 3 val. (04 val. Lietuvos) vietos laiku šalia reivo vakarėlio „Aarauer Rave“.
Kasmetiniame techno muzikos renginyje, vykusiame nuo šeštadienio iki sekmadienio dalyvavo apie 3,5 tūkst. žmonių.
Policijos atstovė spaudai Vanessa Rumpold (Vanesa Rumpold) laikraščiui teigė, kad šaudynės įvyko hipodrome, kuriame buvo organizuojamas renginys.
„Didelėje žmonių grupėje buvo paleisti keli šūviai“, – pridūrė V. Rumpold.
Vienas liudininkas pranešė apie „šaunamųjų ginklų serijas“.
