2026-02-01 11:34

Šylant santykiams, į Venesuelą atvyko nauja JAV misijos vadovė

Į Venesuelą šeštadienį atvyko naujoji JAV diplomatinės misijos vadovė, kurią pasveikino šios Pietų Amerikos šalies užsienio reikalų ministras, santykiams pamažu šylant po to, kai per JAV karinį reidą buvo nušalintas Nicolas Maduro (Nikolas Maduras).

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
HANDOUT / AFP
HANDOUT / AFP

„Ką tik atvykau į Venesuelą. Mano komanda ir aš esame pasirengę dirbti“, – ispanų kalba JAV ambasados Venesueloje paskyroje socialiniame tinkle „X“ parašė Laura Dogu (Lora Dogu), pridėdama nuotraukas, kuriose matyti, kaip ji išlipa iš lėktuvo.

L. Dogu, buvusi ambasadorė Nikaragvoje ir Hondūre, praėjusią savaitę buvo paskirta JAV laikinąja reikalų patikėtine Venesueloje. Laikinasis reikalų patikėtinis yra diplomatinės misijos vadovas, kai nėra paskirto pilnateisio ambasadoriaus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą