2019-11-06 08:34

Tadžikijoje per susirėmimą pasienyje žuvo du saugumo pajėgų nariai ir 15 užpuolikų

Tadžikistane nežinomiems kovotojams anksti trečiadienį atakavus vieną pasienio užkardą žuvo karys ir milicininkas, o per atsakomuosius saugumo pajėgų veiksmus buvo „neutralizuota“ 15 užpuolikų, pranešė sienos apsaugos tarnyba.
Tadžikistano kariai
Tadžikistano kariai / „Scanpix“ nuotr.

Pranešime sakoma, kad 3 val. 23 min. vietos (0 val. 23 min. Lietuvos) laiku 20 kaukėtų užpuolikų atakavo Iškabodo postą prie sienos su Uzbekistanu, maždaug už 60 km į vakarus nuo sostinės Dušambė, ir pagrobė penkis Kalašnikovo automatus.

Vėliau per atsakomąją saugumo pajėgų operaciją „15 nusikalstamos grupuotės narių buvo apsupti ir neutralizuoti, dar penki buvo sulaikyti“, nurodė tarnyba.

Per susišaudymą žuvo vienas pasienietis ir milicininkas.

Įvykio vietoje dirba tyrėjai.

Tadžikistano vidaus reikalų ministerija nurodė, kad per saugumo pajėgų operaciją taip pat buvo sunaikinti užpuolikų naudoti keturi automobiliai.

„Likę keturi grupuotės nariai, sprukę link Esanbojaus gyvenvietės Rudakio rajone, buvo sulaikyti“, – informavo VRM.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą