Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teksaso teisėjas Baracko Obamos pergalės atveju gąsdina pilietiniu karu JAV

Barackas Obama
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Barackas Obama
Šaltinis: 15min
0
A A

Teksaso teisėjas Tomas Headas, kalbėdamas apie būtinybę valstijoje padidinti mokesčius, argumentavo remdamasis konspiracine teorija apie pilietinį karą JAV, rašo „The Huffington Post“.

Anot T. Heado, teisėsaugos pareigūnams yra būtinos papildomos lėšos tam, kad jie galėtų tinkamai pasiruošti masiniams sukilimams, jeigu dabartinis šalies prezidentas Barackas Obama bus perrinktas antrai kadencijai.

Teisėjo teigimu, B. Obama planuoja pasirašyti nemažai sutarčių, kuriomis remiantis valdžią šalyje perims Jungtinės Tautos (JT).

„Jis mėgins perduoti JAV suverenumą JT, o kas tuomet nutiks, kai šitaip įvyks? Aš manau, kad blogiausia. Pilietiniai neramumai, piliečių nepaklusnumas, galbūt pilietinis karas. Ir aš nekalbu tik apie keletą riaušių ir demonstracijų šen bei ten – aš kalbu apie tai, kad žmonės ims ginklus į rankas ir mėgins nusikratyti vyruku“, – televizijai „FOX34“ sakė T. Headas.

Toliau teisėjas ėmėsi pasakoti, kas tokiu atveju ištiktų šalį. Jis esą pats stotų prieš ginkluotus karius ir neleistų jiems įžengti į apygardą, o prie jo prisijungtų ir šerifas, su kuriuo T. Headas jau yra aptaręs tokių įvykių galimybę.

T. Headas televizijos laidoje aiškino, kad gyventojai turėtų sutikti su nekilnojamo turto mokesčio padidinimu, nes priešingu atveju jie esą rizikuotų, kad šalį užims svetimtaučiai, kuriuos į JAV pakvies pats JAV prezidentas.

Nors gali atrodyti keista, kad tokią konspiracinę teoriją viešai dėsto aukštas pareigūnas, jis toks nėra vienas. Respublikonų kandidatas ir B. Obamos oponentas prezidento rinkimuose Mittas Romney praėjusį mėnesį Okajuje taip pat pareiškė, kad JT įgyja per daug įtakos JAV.

„Kreiptis į JT, kad jos pasakytų, kaip mums auginti savo vaikus, arba ar mes galime turėti JAV Konstitucijos antrąja pataisa mums garantuotas teises – aš manau, kad tai netinkamas kelias. Negalime atiduoti savo nepriklausomybės. Aš neketinu jokiais būdais JT atiduoti JAV suverenumo. Mes esame laisva tauta. Mes kovėmės už laisvę ir nepriklausomybę. Mes ketiname išlaikyti savo laisvę ir nepriklausomybę“, – kalbėjo M. Romney.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min