Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 31d. 18:29

Tekstas, dėl kurio nužudytas A.Litvinenka: V.Putinas serga pedofilija ir gali sukelti pasaulinį karą

Aleksandras Litvinenko
AFP/Scanpix nuotr. / Aleksandras Litvinenka

„Už Kremliaus sienų krauju pampsta eilinis siaubūnas, kuris labai primena Adolfą Hitlerį. Ir jeigu jo laiku nesustabdys, šis maniakas jau artimiausiu metu civilizaciją atves prie pasaulinio karo, kurio liepsnose sudegs milijonai gyvybių“, – 2006 m. prieš baisią mirtį rašė Aleksandras Litvinenka. 15min.lt pateikia visą nunuodyto buvusio KGB agento straipsnio vertimą. Dabar Didžiojoje Britanijoje vykstančiame viešame A.Litvinenkos mirties tyrime advokatai bando įrodyti, kad V.Putinas davė įsakymą jį nužudyti būtent dėl šio teksto.

„Aš meldžiu Dievo, kad tokie kaip aš, daugiau negimtų“, – prieš mirties nuosprendžio įvykdymą sakė maniakas Andrejus Čikatila

I

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas neformaliai pabendravo su Kremlių apžiūrinėjančiais turistais. Prezidentas iš Didžiųjų Kremliaus rūmų per Soboro aikštę ėjo į savo rezidenciją. Pakeliui jis sustojo pasikalbėti su turistais. Tarp jų buvo ir 4-5 metų berniukas Nikita. V.Putinas pakėlė berniuko marškinėlius ir pabučiavo jį į pilvą.

„YouTube“ kadas/Vladimiras Putinas bučiuoja berniuką
„YouTube“ kadas/Vladimiras Putinas bučiuoja berniuką

Svarbiausias klausimas – kodėl baigęs Andropovo institutą, kuris ruošė kadrus Sovietų Sąjungos žvalgybai, V.Putinas taip ir nebuvo priimtas į Pirmąją KGB valdybą (išorinės žvalgybos padalinį).

Žmonės buvo šokiruoti ir niekas negalėjo paaiškinti, kodėl V.Putinas atsiklaupė prieš nepažįstamą berniuką ir ėmė jį bučiuoti. Atsakymą galime rasti, jeigu įdėmiai pažvelgsime į tamsiąsias Rusijos prezidento biografijos dėmes.

Svarbiausias klausimas – kodėl baigęs Andropovo institutą, kuris ruošė kadrus Sovietų Sąjungos žvalgybai, V.Putinas taip ir nebuvo priimtas į Pirmąją KGB valdybą (išorinės žvalgybos padalinį). Vietoj to jis buvo grąžintas atgal į Leningradą užimti žemesnių pareigų vietinėje KGB valdyboje.

Bet kuris Sovietų Sąjungos specialiosiose tarnybose dirbęs žmogus žino, kad įstoti į Andropovo institutą buvo beveik neįmanoma. Tai buvo KGB šventovė. Jeigu pavykdavo praeiti griežtą atranką, tai, kaip sakydavo patys čekistai, visam gyvenimui. Apie tai Viktoras Suvorovas rašė: „Įėjimas rublis, išėjimas – du.“

Wikipedia nuotr./Vladimiras Putinas
Wikipedia nuotr./Vladimiras Putinas

Kad Andropovo instituto absolventas, laisvai kalbantis vokiškai, atsidurtų už Pirmosios KGB valdybos durų, turėjo būti labai svarios priežastys. Po to, kai niekam nežinomas Putinas visiškai nesuprantamu būdu atsidūrė Rusijos valdžios viršūnėje, ėmiau detaliai tirti kiekvieną jo karjeros laiptelį. Ir štai kokia informacija mane pasiekė iš žmonių, kurie V.Putiną gerai pažinojo nuo instituto laikų.

V.Putino į žvalgybą nepaėmė po to, kai buvo nustatyta, jog jis serga pedofilija. Šis jo iškrypimas buvo pastebėtas ne iš karto – prieš pat instituto baigimą.

Pranešti aukščiausiems vadovams, kad sovietinės žvalgybos įsčiose užsiveisė pedofilas, Andropovo instituto vadovybė neišdrįso. V.Putino komandiruotė į VDR (Vokietijos demokratinę respubliką) buvo atšaukta, o jis tyliai perkeltas į Leningradą. Paprastai tariant: „Galai į vandenį.“

TAIP PAT SKAITYKITE: JAV žvalgyba gavo įrodymų, kad Aleksandro Litvinenkos nužudymą užsakė Kremlius

Iškart po to, kai V.Putinas buvo paskelbtas FSB vadovu, jis ėmėsi ieškoti ir naikinti apie jį surinktą kompromituojančią informaciją. Jau tuo metu jis ruošėsi prezidento postui. Būnant FSB vadovu tokius duomenis sunaikinti nebuvo sudėtinga.

V.Putinas FSB imuniteto tarnyboje rado vaizdo įrašus, kur čekistams pavyko jį nufilmuoti santykiaujant su nepilnamečiu berniuku.

V.Putinas FSB imuniteto tarnyboje rado vaizdo įrašus, kur čekistams pavyko jį nufilmuoti santykiaujant su nepilnamečiu berniuku. V.Putiną nufilmavo tame pačiame konspiraciniame bute Poliankos gatvėje, kur vėliau su dviem prostitutėmis buvo slapta nufilmuotas Rusijos generalinis prokuroras Jurijus Skuratovas.

Vėliau, kai V.Putinas Romano Abramovičiaus nurodymu šantažu J.Skuratovą vertė iš generalinio prokuroro kėdės, pokalbyje dabartinis Rusijos prezidentas prasitarė, kad ir jis buvo nufilmuotas tame pačiame bute. Tiesa, V.Putinas nutylėjo, kad buvo nufilmuotas ne su moterimi, o su vaiku.

Apie tai J.Skuratovas parašė savo knygoje „Drakono variantas“ („Variant drakona“ 153-154 psl.). Apie šį įrašą žinojo ir prie savo durų sušaudytas FSB direktoriaus pavaduotojas generolas-pulkininkas Anatolijus Trofimovas. Jis siaurame draugų rate ne kartą liejo apmaudą, kad FSB pateko į pedofilo rankas. Apie V.Putino pedofiliją rašė ir laikraščio „Soveršeno sekretno“ vyriausiasis redaktorius Artiomas Borovikas. Po savaitės jis žuvo sprogus lėktuvui.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Vladimiras Putinas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Vladimiras Putinas

Taigi, kodėl V.Putinas bučiuoja berniukams pilvus? Atsakymas gana banalus ir paprastas – todėl, kad Rusijos prezidentas serga pedofilija. Žinoma, galima netikėti ir teigti, kad V.Putinas pedofilu būti negali, nes jis pavyzdingas šeimos žmogus. Jį myli žmona ir vaikai.

Čia galima prisiminti vieno žiauriausių šių laikų maniako Andrejaus Čikatilos istoriją. 53 vaikus nužudžiusio bepročio žmona taip pat tvirtino, kad jos vyras yra tikras šeimos žmogus ir labai rūpinasi savo vaikais.

II

„Įkliuvom mes per nesusipratimą,
Jis dėl iššvaistymo, o aš dėl Ksenijos,
Tarp mūs meilė buvo, bet išsiskyrėm,
Po to ji šaukė ir priešinos“

Vladimiras Visockis

V.Putinas viešai žavėjosi ir prisipažino pavydintis Izraelio prezidentui Moišei Kacavui, kuris tėvynėje buvo apkaltintas išprievartavimais ir seksualiniais priekabiavimais prie moterų. Už tai jis buvo nuteistas.

„Dešimt moterų išprievartavo! Niekada to iš jo nesitikėjau! Jis mus visus nustebino! Mes visi jam pavydim!“, – pareiškė V.Putinas.

Rusijos čekistams nuo Berijos laikų prievartavimas ir seksualinis priekabiavimas buvo norma.

To ir reikėjo tikėtis. „Įleisk kiaulę į bažnyčią, ji ir ant altoriaus užlips.“ Kremliaus šutvė nė nebando slėpti savo veido ir laikytis bent elementarių padorumo normų. O ko jiems gėdytis? Busho, Blairo, Chiraco? O gal Anglijos karalienės? Kremliaus maniakas be mažiausio gėdos jausmo viešai reiškia pavydą serijiniam prievartautojui. Ir tai daro sąmoningai, taip žemindamas visus tuos Vakarų lyderius, kurie neseniai jam spaudė ranką ir vadino draugu.

V.Putinas sąmoningai pasaulio elitą nuleidžia iki savo kriminalinio-mafijos lygio. Jis pats jau seniai gyvena zonos įstatymais, o bet kuris Rusijos zekas žino, kad su prievartautojais nei prie vieno stalo sėsti, nei vienais valgymo įrankiais naudotis negalima. Ir šių taisyklių šventai laikomasi visose kalėjimų kamerose.

123rf.com nuotr./Smurtas šeimoje
123rf.com nuotr./Smurtas

Kaip jau rašiau, yra itin rimtas pagrindas V.Putiną įtarti seksualiniais nukrypimais. Ir labai tikėtina, kad jei Rusijoje būtų bent menkiausia galimybė prezidentą patraukti baudžiamojon atsakomybėn, tai į Generalinę prokuratūrą kreiptųsi ne dešimtys, o šimtai tuos poreikius tenkinusių berniukų ir mergaičių. Ir stebėtis čia nėra ko. Rusijos čekistams nuo Berijos laikų prievartavimas ir seksualinis priekabiavimas buvo norma.

Užuominos apie antrą galą ir tualetinis humoras nuolatos lydi V.Putiną.

Užuominos apie antrą galą ir tualetinis humoras nuolatos lydi V.Putiną. Susidūręs su savo seksualinio potraukio objektu, jis visiškai praranda kontrolę, jo elgesys tampa neįprastas ir peržengia visuotinai priimtų normų ribas. Po viso to nei V.Putinas, jei jo pakalikai nesugeba paaiškinti visuomenei, kas gi eilinį kartą atsitiko prezidentui ir kodėl jis elgiasi neadekvačiai.

Taip atsitiko ir liepą, kai V.Putinas viešai puolė bučiuoti Nikitos pilvo. Šios, akivaizdžiai pedofilinės savo šefo išdaigos, Kremliaus baudžiauninkams nepavyko nuslėpti, nes ją užfiksavo aplinkui buvusių užsieniečių kameros.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vladimiro Putino keistenybės: nuo aistros laikrodžiams iki liguistos tvarkos

Po kelių dienų V.Putinas pareiškė: „Jis man pasirodė toks nekaltas, švelnus, pažeidžiamas, norėjosi jį paliesti.“ Tai sakydamas V.Putinas nepagalvojo, kad devintojo dešimtmečio viduryje lygiai taip pat savo poelgius aiškino maniakas Anatolijus Slivko, kuris žudė berniukus ir senutes.

VIDEO: Kiss of Putin

Paklauskime savęs – ar galima Rusijos prezidentą laikyti psichiškai sveiku žmogumi? Išrengiančiu ir bučiuojančiu svetimus berniukus be jų tėvų leidimo? Žadančiu žudyti tualete ar viešai reiškiančiu pavydą prievartautojui?

Ko dar galima tikėtis iš neadekvačiai besielgiančio žmogaus, kuris vadovauja cheminio ir bakteriologinio ginklo prikimštai valstybei? Kiek reiks laukti iki eilinio pavasarinio ar rudeninio jo ligotos psichikos paaštrėjimo? Kokių dar aukų pareikalaus maniakas, kad patenkintų savo poreikius?

Kas jis, šis mažas ir kerštingas žmogus, kuris ant kelių parklupdė su viskuo sutinkančią ir tylinčią Rusijos tautą? Ko dar galima tikėtis iš neadekvačiai besielgiančio žmogaus, kuris vadovauja cheminio ir bakteriologinio ginklo prikimštai valstybei? Kiek reiks laukti iki eilinio pavasarinio ar rudeninio jo ligotos psichikos paaštrėjimo? Kokių dar aukų pareikalaus maniakas, kad patenkintų savo poreikius?

Kol visas pasaulis ieško virtualaus Osamos Bin Ladeno ir gelbėjasi nuo pasaulinio terorizmo, už Kremliaus sienų krauju pampsta eilinis siaubūnas, kuris labai primena Adolfą Hitlerį.

Ir jeigu jo laiku nesustabdys, šis maniakas jau artimiausiu metu civilizaciją atves prie pasaulinio karo, kurio liepsnose sudegs milijonai gyvybių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Kaip paauglių mergaičių susirašinėjimo grupė Rusijoje tapo FST taikiniu?

N-18 Aktualu

Stovykloje advokato galbūt tvirkintos mažametės draugė atskleidė, kas dėjosi mergaičių kambaryje

Aktualu

Į avariją Molėtų rajone pateko penki šauktiniai, vienas nuo patirtų sužalojimų mirė

Gyvenimas

Mokytojos lenktynės su liga: sukaupiau paskutines jėgas ir nušliaužiau iki automobilio

Kultūra

Naujoje A.Anušausko knygoje – neskelbti faktai apie A.Ramanauską-Vanagą

Aktualu

Prezidentė Dalia Grybauskaitė skelbia dirbanti be poilsio: ką ji veikia?

Vardai

Sauliaus Prūsaičio koncertą Karklėje vainikavo masinės maudynės: į jūrą atlikėjas nėrė su kostiumu

Verslas

Siūlo nesitikėti, kad už drabužius mokėsime tiek pat, kiek ispanai

Vardai

Karklės festivalio aidai: pramogautojai liko be agurkų ir maišų užkasto alkoholio

Ar gerai žinote, kaip saugiai elgtis geležinkelyje?

Pasaulis kišenėje

Lietuviai parasparnių maršrutinių skrydžių čempionatą surengė Ukrainos kalnuose

Vardai

Šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė su vyru išgyvena santuokos krizę

Aktualu

Lietuviški patiekalai, kurie nuo senų laikų buvo populiariausi užsienio šalių virtuvėse

24sek

Brolių Lavrinovičių komandos paieškų istorijoje – svarbus posūkis

Į pajūrį grįžusi saulė pritraukė būrį paplūdimio lankytojų

Vardai

Po skyrybų šokėjas D.Žebrauskas-Skruzdėliukas verčia naują lapą, tik planus dar stabdo traumos

Kultūra

E.Vėlyvis apie šou bažnyčioje: jei ne šis performansas, vargu ar viešumoje būtume pamatę tiek trydos

Sportas

Dirbtinis futbolas: natūralios vejos nebus ir Nacionaliniame stadione

24sek

Simas Buterlevičius keliasi į Kėdainius

Gyvenimas

Ar knygų skaitymas autobuse gali kenkti mūsų akims?

Naujienos

Aktualu

Kaip paauglių mergaičių susirašinėjimo grupė Rusijoje tapo FST taikiniu?

N-18 Aktualu

Stovykloje advokato galbūt tvirkintos mažametės draugė atskleidė, kas dėjosi mergaičių kambaryje

Aktualu

Į avariją Molėtų rajone pateko penki šauktiniai, vienas nuo patirtų sužalojimų mirė

Gyvenimas

Mokytojos lenktynės su liga: sukaupiau paskutines jėgas ir nušliaužiau iki automobilio

Kultūra

Naujoje A.Anušausko knygoje – neskelbti faktai apie A.Ramanauską-Vanagą

Aktualu

Prezidentė Dalia Grybauskaitė skelbia dirbanti be poilsio: ką ji veikia?

Vardai

Sauliaus Prūsaičio koncertą Karklėje vainikavo masinės maudynės: į jūrą atlikėjas nėrė su kostiumu

Verslas

Siūlo nesitikėti, kad už drabužius mokėsime tiek pat, kiek ispanai

Vardai

Karklės festivalio aidai: pramogautojai liko be agurkų ir maišų užkasto alkoholio

Ar gerai žinote, kaip saugiai elgtis geležinkelyje?

Pasaulis kišenėje

Lietuviai parasparnių maršrutinių skrydžių čempionatą surengė Ukrainos kalnuose

Vardai

Šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė su vyru išgyvena santuokos krizę

Aktualu

Lietuviški patiekalai, kurie nuo senų laikų buvo populiariausi užsienio šalių virtuvėse

24sek

Brolių Lavrinovičių komandos paieškų istorijoje – svarbus posūkis

Į pajūrį grįžusi saulė pritraukė būrį paplūdimio lankytojų

Vardai

Po skyrybų šokėjas D.Žebrauskas-Skruzdėliukas verčia naują lapą, tik planus dar stabdo traumos

Kultūra

E.Vėlyvis apie šou bažnyčioje: jei ne šis performansas, vargu ar viešumoje būtume pamatę tiek trydos

Sportas

Dirbtinis futbolas: natūralios vejos nebus ir Nacionaliniame stadione

24sek

Simas Buterlevičius keliasi į Kėdainius

Gyvenimas

Ar knygų skaitymas autobuse gali kenkti mūsų akims?

Vardai

Atgal į mokyklą

Parašykite atsiliepimą apie 15min