Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teroristai Slovjanske apšaudė Ukrainos pajėgų postą

Ukrainos karys netoli Slovjansko miesto
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Ukrainos karys netoli Slovjansko miesto
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ukrainos Vidaus reikalų ministerija praneša, kad naktį į ketvirtadienį teroristai Slovjanske apšaudė antiteroristinę operaciją vykdančių pajėgų patikros punktą.

„Naktį buvo užpultas ir apšaudytas 6-asis antiteroristinio dalinio kontrolės postas, esantis Slovjansko miesto ribose“, – teigiama VRM pranešime.

Reaguodami kariai granatsvaidžiais susprogdino du teroristų automobilius, iš kurių buvo šaudoma.

„VRM dar kartą primena, kad bet kas, pradėjęs šaudyti į antiteroristinės operacijos dalinius pozicijas, išprovokuos atsakomąją ugnį be jokių įspėjimų ar dvejonių“, – perspėjo ministerija.

16.35 val. Ukraina sustabdė 100 mln. rublių Rusijos vyriausybės donaciją Donecko teroristams

Ukrainos saugumo tarnyba (SBU), bendradarbiaudama su Valstybine finansų stebėsenos tarnyba užkirto kelią 100 mln. rublių (7 mln. litų) transakcijai, kuria Rusijos Gynybos ministerija norėjo sušelpti vieną bendrovę Donecke.

Kaip praneša SBU, „Vyriausioji karių aprūpinimo valdyba“, įsikūrusi Maskvoje, per savo padalinį Sevastopolyje bandė pervesti 100 mln. rublių vienai bendrovei Donecke, kuri, įtariama, yra fiktyvi.

Pinigų pervedimas buvo užmaskuotas kaip išankstinis atsiskaitymas už statybos darbus. SBU duomenimis, šie pinigai turėjo būti panaudoti prorusiškų teroristų organizacijų, rengiant provokacijas Pergalės dienos (gegužės 9-osios) minėjime.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min