Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 13d. 12:53

Tėvynės sąjunga rems buvusio Latvijos premjero Valdžio Dombrovskio kandidatūrą į Europos Komisijos primininkus

Latvijos premjeras Valdis Dombrovskis
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Buvęs Latvijos premjeras Valdis Dombrovskis

Šiemet vyksiantiems Europos Komisijos (EK) Pirmininko rinkimams, pagal Lisabonos sutartį, visos Europos Sąjungos valstybių partijos turi įvardyti potencialius kandidatus į EK Pirmininkus. Europos Liaudies partija (EPP), kuriai priklauso ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija, tai padarys kovą EPP kongrese Dubline.

Pasak Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko Andriaus Kubiliaus, pasiūlytos kelios tikrai stiprios kandidatūros ir viena iš jų – buvęs Latvijos ministras pirmininkas Valdis Dombrovskis.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Prezidiumas balsavimu priėmė nutarimą remti Latvijos Vienybės partijos pirmininko Valdžio Dombrovskio kandidatūrą į Europos Komisijos primininkus.

„Kartu su estų kolegomis išreiškėme paramą V.Dombrovskiui, nes gerai jį pažįstame ir vertiname jo reikšmingą indėlį Latvijoje suvaldant ekonominę situaciją sunkmečiu. V.Dombrovskio išrinkimas Europos Komisijos Pirmininku būtų  įvertinimas ir pripažinimas visų trijų Baltijos valstybių indėlio per ekonominę krizę ir ryžtingų tuo metu priimtų sprendimų“, – sakė A.Kubilius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min