2025-04-28 17:00

Tinklo operatorius: Ispanijoje elektros tiekimui atkurti reikės nuo šešių iki 10 valandų

Ispanijoje prireiks nuo šešių iki dešimties valandų atkurti elektros tiekimą po sutrikimų pirmadienį visoje šalyje, pranešė valstybinis tinklo operatorius.
Madridas / OSCAR DEL POZO / AFP
Madridas / OSCAR DEL POZO / AFP
Temos: 2 Ispanija Elektra

Sutrikimas šalį apėmė apie 12 val. 30 min. vietos (13 val. 30 min. Lietuvos) laiku.

„Jei viskas bus gerai, manome, kad tai truks nuo šešių iki dešimties valandų“, – radijui „Cadena Sur“ sakė bendrovės „Red Electrica“ vadovas Eduardo Prieto (Eduardas Prietas), pridūręs, kad kelios tinklo dalys „jau suremontuotos“, ir teigęs, kad neįmanoma „kol kas nuspėti priežasties“.

Ministras pirmininkas Pedro Sanchezas (Pedras Sančesas) pirmadienį dėl masinio elektros tiekimo sutrikimo surengs nepaprastąjį posėdį, pranešė vyriausybė.

Susitikimas įvyks vyriausybės būstinėje Madride, pranešė premjero biuras platformoje „Telegram“.

Kaip skelbė BNS, pirmadienį Ispaniją ir Portugaliją, įskaitant jų sostines, o taip pat Prancūziją apėmė dideli elektros tiekimo sutrikimai, nors vietomis tiekimą jau pavyko atnaujinti.

Europos Komisija (EK) pranešė, kad palaiko ryšius su ispanų ir portugalų pareigūnais, kad išsiaiškintų pagrindinę priežastį, dėl kurios nutrūko elektros tiekimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą