Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tragedija amerikiečių šeimoje: vyras tikriausiai nužudė žmoną ir vaikus, o paskui nusižudė pats (atnaujinta 12.32 val., video)

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį vienoje amerikiečių šeimoje įvyko penkių gyvybių pareikalavusi tragedija. Kaip įtariama, vyras nužudė žmoną ir tris mažus vaikus, o paskui nusišovė pats, pranešė Merilendo policija.

Tragedija įvyko Midtauno mieste, Merilendo valstijoje, praneša AP.

Įtariama, kad 34 metų Christopheris Alanas Woodas savo namuose nužudė 33 metų žmoną Francis Billotti-Wood, jųdviejų penkerių ir ketverių metų sūnus, ir dvejų metų dukrą.

Teigiama, kad vyras šeimos narius nužudė peiliu, o pats nusišovė. Kol kas pareigūnai nenurodė galimų žmogžudytės motyvų, tačiau, pasak jų, vyras turėjo psichikos bei finansinių problemų.

„Tiriame tai kaip nužudymų ir savižudybės (atvejį), – sakė  Frederiko apygardos šerifo departamento pareigūnė Jennifer Bailey.  – Tyrimas rodo, kad ponas Woodas išžudė savo šeimos narius, o tada nusižudė, tikriausiai (pasidarydamas) šautinę žaizdą.“

Abu berniukai buvo rasti savo lovose, o motina ir dvejų metų mergaitė kartu gulėjo šeimininkų lovoje. Prie lovos rastas ir Ch.A.Woodas. Šalia gulėjo ginklas, kuriuo jis nusišovė. 

Nusikaltimo vietoje rasti keli rašteliai, kuriuos tikriausiai parašė Ch.A.Woodas, bet jų turinio pareigūnai kol kas nekomentuoja.

 

Papildyta 11.30 val. Nors kol kas neatskleidžiama, kokie galėjo būti šio baisaus nusikaltimo motyvai, tačiau tyrimą atliekantys pareigūnai teigia, kad duomenys, jog vyras turėjo psichologinių ir finansinių problemų, gali pasitvirtinti. Teigiama, kad apie tai, jog turi psichinių problemų, vyras užsiminė ir savo atsisveikinimo raštelyje.

Taip pat turima duomenų, kad vyras turėjo skolų, praneša AFP.

Kaimynystėje gyvenantys žmonės iki šiol negali atsigauti nuo šoko, patirto, išgirdus apie tragediją. Kaimynystėje gyvenanti Peggy Lawrence sakė net negalėjusi pagalvoti, jog šeimoje vyksta kažkas negero. Miestelio gyventojai negailėjo gerų žodžių nužudytajai Francis ir apibūdino ją kaip mielą, energingą moterį.

Papildyta 12.32 val. Ch.A.Woodo namai yra Midltauno, kuriame gyvena 3 tūkst. gyventojų, centre. Šis miestelis, kuris garsėja arklių ir karvių ūkiais, yra į šiaurės vakarus nuo Vašingtono, netoli Frederiko.

Į tuos namus Woodų šeima įsikraustė prieš keturis mėnesius, pranešė policija. Šeima lankydavosi katalikų Šventosios Šeimos bažnyčioje Midltaune, bet nuo Velykų ten nebuvo pasirodžiusi, pranešė vietos laikraštis „Frederick-News Post.“

Nužudytos moters tėvas kūnus surado šeštadienį ryte, atvažiavęs aplankyti dukters šeimos, nes kelias dienas iš jos nebuvo gavęs jokių žinių, nurodė policija.

Minėtos bažnyčios kunigas Kevinas Farmeris laikraščiui sakė, kad Francis Billotti-Wood joje dėstė tikybą. Ch.A.Woodas dirbo geležinkelių kompanijoje „CSX Railroad.“

Pastaraisiais mėnesiais Jungtinėse Valstijose įvyko ištisa virtinė visuomenę sukrėtusių žudynių, kurios rodo, kokį poveikį smurto didėjimui daro ekonomikos nuosmukis, sako ekspertai.

Šio mėnesio pradžioje iš darbo atleistas vyras įsiveržė į imigrantų centrą Bingamtone Niujorko valstijoje, kuriame mokėsi anglų kalbos, ir nužudė 13 žmonių, o paskui nusižudė pats.

Po dienos Pitsberge Pensilvanijoje buvo nušauti trys policininkai, atvykę pagal pranešimą apie barnį šeimoje.

Kovo 29 dieną gerai ginkluotas užpuolikas senelių namuose Šiaurės Karolinoje nušovė aštuonis žmones. Šis nusikaltimas buvo įvykdytas kelios dienos po to, kai Silicio slėnyje Kalifornijoje per incidentą žuvo šeši žmonės, tarp jų - žudikas, kuris pats sau atėmė gyvybę.

Dieną prieš tai JAV žiniasklaida pranešė apie šiurpų nusikaltimą vienuose namuose Bostone, kur vyras mirtinai užbadė 17-metę seserį, nukirto galvą penkerių metų seseriai ir pradėjo badyti dar vieną seserį, bet buvo nušautas policijos.

Tiesioginės sąsajos gali išryškėti ne iš karto, bet kriminologas, Bostone Masačusetse įsikūrusio Šiaurės Rytų universiteto profesorius Jackas Levinas sako, kad tendencijos yra aiškios.

Per ekonominį nuosmukį Jungtinėse Valstijose dažnai būna daug daugiau žmogžudysčių, per kurias nužudoma daug žmonių – darbe, šeimoje, – nes daug daugiau amerikiečių jaučiasi beviltiškai situacijoje, kuri, kaip jie mano, yra visiškai nevaldoma, sako jis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min