Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tragedija Rygoje: Larisai mirties išvengti padėjo jos dėmesį atkreipusios orchidėjos

Nelaimės vietoje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Nelaimės vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Larisa tapo kraupios nelaimės Rygoje, kai lyg kortų namelis subyrėjo parduotuvės „Maxima“ pastatas, liudininke. Ji patirtais išgyvenimais vos tramdydama ašaras pasidalijo su Tvnet.lv.

„Užėjau į parduotuvę, norėjau paimti mėlyną krepšį, į kurį viską galėčiau dėti, tačiau puikiai pamenu – tuo metu nebuvo nė vieno laisvo krepšio. Visus juos buvo išgraibstę pirkėjai, įsivaizduokite, kiek jų buvo parduotuvės viduje. Mano dėmesį patraukė orchidėjos, čia pat parduodamos. Labai mėgstu šias gėles. Nuėjau jų apžiūrėti, apžiūrėjau jas, jų buvo skirtingų spalvų. Svarsčiau, ar pirkti, ar ne. Paskui prisiminiau, kad man juk bus sunku nešti ir apsigalvojau“, – pasakojo Larisa.

Tuomet moteris prisimena pasisukusi į tą pusę, kurioje buvo kanceliarinės prekės ir pamačiusi, kad iš viršaus kažkas krenta.

„Pieš mane stovėjo dvi moterys. Viena jų tiesiog parkrito. Atsisukau ir pamačiau, kad krenta kažkas panašaus į smėlį ar kreidą. Įsijungė priešgaisrinės apsaugos signalizacija“, – prisiminė moteris.

Tą akimirką ji teigė meldusi Dievą, kad visa tai tiesiog sustotų.

„Iš esmės stebuklas įvyko. Pamačiau, kad praktiškai buvo atlaisvintas praėjimas. Pasakiau moteriai, kad einame iš čia ir padėjau jai, o tada nuėjau išėjimo link“, – pasakojo ji.

Pasak moters, priešais ji matė užblokuotas duris. „Kažkoks fragmentas jas buvo užblokavęs. Ten nesimatė aiškaus išėjimo. Laimei, ten kur stovėjau aš, išėjimas buvo. Be to, stebuklas, kad stovėjau po tais perdengimais, kuriuos laiko kolonos. Praėjimas šalia manęs buvo absoliučiai tuščias“, – atsiminė tragedijos dieną moteris.

Ji teigė ėjusi nusipirkti pieno, duonos. „Planavau kepti blynus. Svarsčiau, gal paimti du litrus pieno. Tuomet ir pagalvojau, kad nusipirkus gėlę bus sudėtinga viską parsinešti. Aš ją apžiūrėjau ir padėjau, bet ta orchidėja man išgelbėjo gyvybę“, – pasakojo Larisa.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min