Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tris mėnesius smurtą ir patyčias kentusi Rusijos mokytoja išvežta į psichiatrijos ligoninę (nuotraukos, video)

Irkutsko srities mokykla, kurioje buvo smurtaujama
Vesti TV kadras / Irkutsko srities mokykla, kurioje buvo smurtaujama.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šelechovo mieste, Irkutsko srityje (Pabaikalėje), 73 metų mokytoja, patyrusi mokinių smurtą, buvo išvežta gydyti į psichoneurologijos ligoninę.

 Life news ir News.ru praneša, kad solidaus amžiaus sulaukusi fizinio lavinimo mokytoja buvo mušama tris mėnesius. Tačiau skandalas įsiplieskė, kai į internetą pateko šių patyčių vaizdai.

Paaiškėjo, kad solidaus amžiaus sulaukusi mokytoja Valentina Leonidova sirgo sunkia sklerozės forma. Todėl labai dažnai prarasdavo atmintį. Gali būti, kad ši negalia padėjo mokiniams ilgai išlikti nebaudžiamiems. Sumušta senutė pamiršdavo, ką patyrusi per pamokas.

Pamačiusi filmuotą medžiagą, mokytoja negalėjo patikėti tuo, ką mato. Ji net prarado amą, kai sužinojo, kas yra pagrindinė šio „kovinio filmo“ herojė.

„Mano mokiniai negalėjo taip pasielgti“, – pasakė ji ir apsiverkė. Mokytoja dirba šioje švietimo įstaigoje nuo 1965 metų. Ji buvo puikios sportinės formos, todėl nenorėjo eiti į pensiją.Mano mokiniai negalėjo taip pasielgti...

Viename iš trumpų smurto kupinų filmų aiškiai matyti, kad mokiniai surišo mokytojai rankas tinklinio tinklu ir spardė kūną vietoj kamuolio. Kitame „klipe“ augaloti devintokai smūgiuoja mokytojai į krūtinę, verčia ją ant žemės, užlaužia rankas...

Šiuo metu milicija įdėmiai tiria įrašus, darytus mobiliuoju telefonu. Norima nustatyti, ar toks mokinių elgesys yra nusikaltimas. O tuo tarpu Švietimo skyrius ir prasikaltusių paauglių tėvai vieni kitus bando paskandinti pareiškimų ir skundų jūroje. Teigiama, neva pati mokytoja skatinusi vaikus taip elgtis. Įdomus sutapimas: daugelis jaunųjų nusikaltėlių yra iš kultūringų šeimų. Taip pat įdomi detalė: paaiškėjo, kad fizinio lavinimo pamokas lankė tik 4 mokiniai.

Vos paaiškėjus įvykio kontekstui, iš pareigų buvo atleistas mokyklos direktorius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min