Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Turistas 200 km važiavo įsikibęs į traukinį

Chadas Vance'as kabėdamas ant turėklų dar sugebėjo nusifilmuoti.
Kadras iš BBC reportažo / Chadas Vance'as kabėdamas ant turėklų dar sugebėjo nusifilmuoti.
Šaltinis: 15min
0
A A

Nespėjęs įsėsti į naktinį traukinį, Australijoje viešėjęs amerikietis Chadas Vance‘as įsikibo į jo turėklus ir taip nuvažiavo 200 km.

19-metis C.Vance‘as į Australiją atvyko pakeliauti traukiniais. Šalies pietiniame Port Augustos mieste traukiniui sustojus, jis išlipo pasivaikščioti, tačiau kai grįžo, traukinio durys jau buvo uždarytos. Į jaunuolį kiti keleiviai nekreipė dėmesio, ir traukinys pajudėjo. Traukinyje buvo visi jo daiktai ir dokumentai, tad nenorėdamas jų prarasti C.Vance‘as įsikibo į turėklus, esančius šalia laiptų, pranešė BBC.

Traukinys įsibėgėjo iki 110 km per valandą, lauke tuo metu buvo apie 7 laipsnius šalčio pagal Celsijaus skalę. C.Vance‘as buvo apsirengęs tik marškinėliais ir džinsais. Daugiau nei dvi valandas jaunuolis važiavo laikydamasis už turėklų. Jis teigė bijojęs vieno – kad nuo šalčio jo rankos paleis turėklus. Ekstremalios kelionės metu jis dar spėjo nusifilmuoti. „Norėjau nuotykių – štai, ir gavau“, – vaizdo įraše kalba jaunuolis.

Tik po kelių valandų jam pavyko atkreipti tuo metu pro šalį ėjusio traukinio mašinisto dėmesį, kuris ir sustabdė traukinį. „Kai sustabdžiau traukinį, jo oda buvo balta, o lūpos pamėlę“, – sakė paauglį išgelbėjęs traukinio mašinistas Marty Wellsas. Jis pridūrė, kad iki kito sustojimo buvo likusios maždaug 3 valandos.

Reportažą apie neįprastą Chado Vance'o kelionę galite peržiūrėti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min