2009-02-19 13:55

Turistų šeima įkliuvo su narkotikais

Britų poilsiautojų pora, kuri atostogavo Venesuelai priklausančioje Margaritos saloje, su narkotikais savo krepšiuose įkliuvo oro uoste, rašo „Sky News“.
Kokainas
Kokainas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pora buvo sulaikyta, o vaikai – dvimečiai dvyniai, septynmetis ir aštuonmetis vaikai buvo nugabenti į globos namus.

Anot pranešimo, pora su visais vaikais ketino grįžti į Londoną, kai įprastinio patikrinimo metu Venesuelos sostinės Karakaso oro uoste jų krepšiuose buvo rasta narkotikų.

Paulas ir Laura Makin buvo sulaikyti, tačiau oficialiai kaltinimai jiems kol kas nepareikšti.

Policijos teigimu, trijuose sutuoktiniams priklausiusiuose lagaminuose buvo rasta apie 24 kilogramai kokaino. Tyrimo metu, Margaritos valdžios įsakymu, sutuoktiniai liks areštinėje, o vaikai jau perduoti globėjams saloje, kol jų atvyks pasiimti kas nors iš šeimos.

Margarita garsėja kaip pagrindinis narkotikų prekybos centras Venesueloje. Nepaisant to, valdžia nesistengia sugriežtinti įstatymų, kad sutrikdytų kartelio veiklą.

Venesueloje su narkotikais jau yra įkliuvę ir apie 14 lietuvių (vyrų ir moterų), šiuo metu kalinčių kalėjimuose, ar jau paleistų iš jų, bet negalinčių kol kas išvykti iš šalies. Keletas jų, pasinaudodami šia ribota laisve, per kaimynines sienas pabėgo iš Venesuelos
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą