Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukrainoje beprotis lovos koja nužudė tris žmones

Psichika
Photos.com nuotr. / Psichika
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukrainos Rovno srityje psichiatrijos ligoninės pacientas įvykdė masines palatos kaimynų žudynes. Jis žvėriškai sumušė penkis žmones lovos koja, trys iš jų nuo traumų mirė.

Kruvina drama įvyko Sernų klinikoje. Šiuo metu, kaip praneša newsru.com, pavojingas pacientas izoliuotas toje pačioje ligoninėje, o prie jo palatos budi sargyba.

Pirminiais duomenimis, 39 metų vyriškį sekmadienį vakare sulaikė milicininkai, kai jis bėgiojo po miestą tik su apatiniais drabužiais ir grasino visus nužudyti. Atvežtam į psichiatrijos ligoninę vyriškiui davė vaistų ir pririšo prie lovos specialiais diržais palatoje, kurioje jau gulėjo aštuoni ligoniai – vyriškiai nuo 30 iki 80 metų. 2.30 val. nakties sanitarai išgirdo iš palatos sklindančius šauksmus.

Kol kas nėra aišku, kaip pacientui pavyko išsilaisvinti iš diržų. Vyras sulaužė lovos atlošą, apsiginklavo jos koja ir pradėjo daužyti miegantiems palatos kaimynams per galvas. Dvi aukos mirė iškart, o trečioji – po kelių valandų reanimacijoje. Buvo sužalotas ir vienas žmogžudį mėginęs tramdyti sanitaras.

Aršia šizofrenijos forma sergantį vyriškį ligoninės personalas pažinojo jau seniai: jis buvo įrašytas į įskaitą ir pats atvykdavo gydytis. Anksčiau jis ligoninėje taip pat buvo sukėlęs ypatingų situacijų – vieną kartą išdaužė langą, čiupo stiklo šukę ir paėmė kitus ligonius įkaitais. Tiesa, tada siautėtoją pavyko nuraminti ir apsieita be aukų.

Taip pat paaiškėjo, kad šis vyras jau yra atlikęs 12 metų laisvės atėmimo bausmę už žmogžudystę.

Šiuo metu vyksta tyrimas, kaip ligoninės personalas atliko savo pareigas. Taip pat medikai tęsia kovą dėl dviejų žmonių – sanitaro ir ligoninės paciento – gyvybių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min