Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 22d. 10:09 , Atnaujinta: 2020 gegužės 22d. 12:57

Ukrainoje ežero nuomininkas nušovė septynis žvejus

Ukrainos vidaus reikalų ministro pavaduotojas Antonas Heraščenka savo paskyroje „Facebook“ publikavo nuotraukas iš nusikaltimo vietos
Nuotr. iš A.Heraščenkos „Facebook“ profilio / Ukrainos vidaus reikalų ministro pavaduotojas Antonas Heraščenka savo paskyroje „Facebook“ publikavo nuotraukas iš nusikaltimo vietos

Ukrainoje vieno vandens telkinio nuomininkas praeitą naktį nušovė septynis vyrus, atvažiavusius pažvejoti, penktadienį pranešė vidaus reikalų ministro pavaduotojas Antonas Heraščenka.

Pasak viceministro, grupė žvejų atvyko iš Kijevo prie ežerėlio miške šiaurinės Žytomyro srities Popilnios rajone. Tyrėjai nustatė, kad šią grupę sudarė iš viso devyni žmonės, įskaitant ežerėlio nuomininką, gimusį 1962 metais.

„Pavartoję alkoholinių gėrimų šeši poilsiautojai atsigulė miegoti ant ežerėlio kranto esančioje daržinėje. Kiti du liko toliau gerti alkoholį su ežerėlio nuomininku“, – savo „Facebook“ žinutėje rašo A.Heraščenka.

Pasak jo, apie 1 val. nakties ežerėlio nuomininkas, medžiotojas profesionalas, susibarė su sugėrovais ir pradėjo šaudyti iš jam priklausančio lygiavamzdžio medžioklinio šautuvo „Iž“.

A.Heraščenkos duomenimis, šaulys pirmiausiai nužudė du su juo pasilikusius vyrus, o paskui pradėjo šaudyti į miegojusius daržinėje.

„Jis iš viso suspėjo nušauti septynis žmones. Tik vienas, išgirdęs šūvius, suspėjo pabėgti į mišką, nueiti iki kaimo ir iškviesti policiją“, – rašė viceministras.

Įtariamasis buvo sulaikytas policijos, iš jo paimtas ginklas.

„Sulaikytajam bus atlikta teismo psichiatrijos ekspertizė; tuomet teismas nuspręs, ar jis yra pakaltinamas. Manau, teismas neturės kito pasirinkimo, tik skirti laisvės atėmimą iki gyvos galvos žmogui, atėmusiam gyvybę septyniems“, – pažymėjo A.Heraščenka.

Dėl ko kilo konfliktas?

Leidinio „Segodnia“ žurnalistai surado įtariamojo žmoną, praneša naujienų agentūra UNIAN. Aiškėja, kad įtariamojo aukomis tapo antiteroristinėje operacijoje Donbase dalyvavę vyrai.

Įtariamojo žmona papasakojo, kaip viskas nutiko.

„Sulaikytas mano vyras. Viskas įvyko ant tvenkinio kranto. Ten, kur geriama degtinė – visuomet kyla konfliktų. Mano vyras – karšto būdo. Jis jau pripažino savo kaltę. Kokia buvo konflikto priežastis? Vyras suspėjo man pasakyti, kad konfliktas kilo dėl jo draugų žodžių, kad jie kariavo, o jis savo vaikų neleido į armiją“, – papasakojo sulaikytojo žmona.

Moteris pridūrė, jog dalis žuvusiųjų buvo vyro draugai, kurie ir anksčiau atvykdavo pažvejoti.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:56
01:51
02:01

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min