2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ukrainoje nustatytas naujas COVID-19 atvejų paros rekordas, 41 pacientas mirė

Ukrainoje antrą dieną iš eilės užfiksuotas per parą patvirtintų koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų rekordas, nustačius 2 481 užsikrėtimo atvejį ir mirus dar 41 anksčiau užsikrėtusiam pacientui, šeštadienį pranešė atsaką į epidemiją koordinuojanti Nacionalinio saugumo ir gynybos taryba (NSGT).
Ukraina
Ukraina / „Zumapress“ / „Scanxpix“ nuotr.

Ankstesnis didžiausias naujų COVID-19 atvejų paros prieaugis buvo užfiksuotas penktadienį, kai buvo nustatyti 2 438 užsikrėtimo atvejai.

Nuo protrūkio pradžios Ukrainoje nustatyti iš viso 116 978 užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejai, 56 138 žmonės pasveiko, iš jų 1 055 – per pastarąją parą.

Bendras COVID-19 epidemijos aukų skaičius šalyje padidėjo iki 2 492 žmonių.

Šeštadienį šalyje buvo 58 348 žinomi aktyvūs koronavirusinės infekcijos atvejai – 1 385 daugiau negu ankstesnę dieną.

Per pastarąją parą daugiausiai naujų COVID-19 atvejų užfiksuota sostinėje Kijeve (265), taip pat Charkivo (247), Ternopilio (227), Lvivo (190), Ivano Frankivsko (182) ir Odesos (170) srityse.

Nuo šeštadienio vidurnakčio Ukrainoje įsigaliojo vyriausybės anksčiau šią savaitę priimtas sprendimas iki rugsėjo 28 dienos uždaryti šalies sienas užsienio piliečiams.

Kaip sakė vidaus reikalų ministras Arsenas Avakovas, suvaržymai negalios užsieniečiams, turintiems leidimą gyventi, dalyvaujantiems tarptautinėse ir humanitarinėse misijose, keliaujantiems per šalį tranzitu, dirbantiems krovininių automobilių vairuotojais ar NATO valstybių instruktoriais, kultūros veikėjams, turintiems kokios nors kultūros įstaigos kvietimą, ir kai kuriems kitiems asmenims.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min