2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ukrainoje per ataką prieš aktyvistų autobusą sužeisti mažiausiai du žmonės

Ukrainos šiaurės rytuose mažiausiai du žmonės ketvirtadienį buvo sužeisti per ginkluotą išpuolį prieš prorusiškos visuomeninės organizacijos „Patriotai-Už gyvenimą“ mikroautobusą, pranešė policija. Per incidentą Charkivo srityje netoli Liubotyno miesto „du minėtos visuomeninės organizacijos aktyvistai buvo sužeisti. Įkaitais paimtų žmonių nėra“, sakoma policijos pranešime.
Ukraina
Ukraina / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Ukraina Išpuolis

„Įvykio vietoje dirba apskrities policijos vyriausiosios valdybos vadovybė ir tyrėjų operatyvininkų grupė. Visos aplinkybės nustatinėjamos“, sakoma pranešime.

Internete paskelbtuose vaizdo įrašuose ir nuotraukose matyti kelyje stovintis mikroautobusas „Mercedes“ išdužusiais langais, apsuptas greitosios pagalbos ir policijos automobilių.

Policijos duomenimis, kelyje iš Kijevo į Charkivą ties Liubotynu nežinomi asmenys automobiliu „Mitsubishi“ užblokavo mikroautobusą, vežusį „Patriotai-Už gyvenimą“ narius.

„Tuomet iš automobilio „Mitsubishi“ išėjo keletas žmonių ir trauminio ginklo apšaudė minėtą mikroautobusą, o paskui paspruko savo automobiliu“, – sakoma policijos pranešime.

Policija nurodė, kad sužeistųjų skaičius tikslinamas.

Tuo metu Charkivo srities skubiosios pagalbos centro vadovas Viktoras Zabašta sakė, kad į ligoninę buvo atvežti trys vyrai, sumušti beisbolo lazdomis ir sužeisti šaudant guminėmis kulkomis.

Partijos „Opozicijos platforma-Už gyvybę“ (OPZŽ) vienas iš lyderių Vadymas Rabinovyčius sakė, kad dalis įtariamųjų užpuolikų jau sulaikyti.

„Dvi iš šešių užpuolikų mašinų sulaikytos. Tai „Azov“ ir „Nacionalinis korpusas“, – per „Facebook“ parašė politikas, turėdamas omeny buvusių savanorių pulko „Azov“ veteranų pilietinę organizaciją ir su ja susijusią ultradešiniąją partiją.

„Važiavo iš Poltavos, kur turėjo užpulti mūsų politinės jėgos vadovus. Nesuspėjo. Pakeliui į Charkivą užpuolė mūsų autobusą“, – nurodė V. Rabinovyčius.

Tarp OPZŽ ir „Azov“ bei „Nacionalinio korpuso“ jau ne kartą yra įvykę konfrontacijų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min