Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 13d. 15:59

Ukrainoje siūloma apklausti Putiną kaip liudytoją

Vladimiras Putinas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas

Ukrainos generalinė prokuratūra turi apklausti Rusijos ministrą pirmininką Vladimirą Putiną kaip liudytoją, iš kur jis žino apie tranzitinių dujų grobimą, pareiškė Ukrainos prezidento padėjėjas, praneša britų visuomeninio transliuotojo BBC naujienų svetainė.

„Generalinė prokuratūra turi apklausti Putiną, sužinoti, kokie jo argumentai“, – pareiškė Ukrainos televizijos kanalo ICTV laidoje „Žodžio laisvė“ Ukrainos prezidento įgaliotinis energetikos saugumo klausimais Bohdanas Sokolovskis.

Ne tik V.Putinas, bet ir Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas nuo Naujųjų metų ne kartą kaltino Kijevą dujų, skirtų kitoms šalims, vogimu. Šiuo kaltinimus Kijevas kategoriškai atmetė.

Rusijos Valstybės Dūmos Tarptautinių reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Andrejus Klimovas numojo ranka į B.Sokolovskio siūlymą.

„Ukrainos prokuratūra, jeigu nori, gali ir poną Dievą patraukti atsakomybėn, – sakė A.Klimovas laidoje „Rytas su BBC“. – Prokurorai ir yra tam, kad visus trauktų atsakomybėn.“

Anksčiau V.Putino kolegė Ukrainoje Julija Tymošenko Rusijos generalinės prokuratūros iškeltoje baudžiamojoje byloje buvo kaltinamoji.

Byla buvo nutraukta pasibaigus senaties terminui 2005 metų gruodyje.

Keli mėnesiai iki to Ukrainos prezidentas Viktoras Juščenka atleido J.Tymošenko iš Ukrainos ministro pirmininko pareigų. Nuo tada prasidėjo jų atviras konfliktas, nesibaigiantis iki šiol, nors V.Juščenka buvo priverstas susitaikyti su J.Tymošenko grįžimu į premjero pareigas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min