35 metų Mychaila Fedorovas, technologijomis besidomintis ministras, pasisakęs už dronus ir karines reformas, anksčiau šią savaitę buvo atleistas per prieštaringai vertinamą V.Zelenskio vyriausybės pertvarką.
Demonstracijos prasidėjo prezidentui dvi dienas rengiant susitikimus su vyriausiaisiais kariuomenės vadais, žiniasklaidai spėliojant, kad jis gali ieškoti pamainos kariuomenės vadui Oleksandrui Syrskiui.
„Vakar ir šiandien vyko daug konsultacijų. Žinoma, girdžiu, ką sako žmonės“, – vakariniame kreipimesi sakė V.Zelenskis ir pridūrė, kad kalbėjosi ir su O.Syrskiu, ir su M.Fedorovu.
„Sprendimai dėl kariuomenės bus priimti“, – teigė jis.
Kyjive naujienų agentūros AFP žurnalistas matė protestuotojus, kurie plojo ir daužė kartoninius plakatus, tapusius praėjusios vasaros antivyriausybinių protestų simboliu, bei skandavo „gėda“ ir „Fedorovas“.
