Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukrainos generalinė prokuratūra nustatė snaiperius, kurie Maidane žudė žmones

Tėvas laiko savo žuvusio sunaus ranką, kurio gyvybė užgeso per protestus Kijeve
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Tėvas laiko savo žuvusio sūnaus ranką, kurio gyvybė užgeso per protestus Kijeve
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukrainos generalinė prokuratūra nustatė asmenybes snaiperių, kurie šaudė žmones per protestus Kijeve, Instituto gatvėje, pranešė generalinio prokuroro pavaduotojas Nikolajus Golomša.

Jo teigimu, tikrinama, ar prie vasario 20 d. vykusių žudynų Kijeve nėra prisidėję ir užsienio šalių piliečiai. N.Golomšos teigimu, Rusijos skleidžiama informacija, jog snaiperius galėjo pasamdyti tuometinė opozicija, nepasitvirtino. Tai praneša Ukrainos portalas zn.ua.

N.Golomša taip pat pareiškė, kad teisėsauga turi adresus vietų, kuriose buvo įsikūrę snaiperiai, ir sąrašus žmonių, kurie žudė taikius gyventojus. „Snaiperių naudoti ginklai paimti, juos dabar tikrina tyrėjai“, – sakė generalinio prokuroro pavaduotojas.

Rusijos skleidžiama informacija, jog snaiperius galėjo pasamdyti tuometinė opozicija, nepasitvirtino.

Anksčiau Aukščiausiosios Rados deputatas, milicijos generolas leitenantas Genadijus Moskalis paneigė svarstymus, kad šaudymą Maidane išprovokavo snaiperiai, kurie atstovavo „trečiajai jėgai“, kitaip tariant, – atvykę iš užsienio.

G.Moskalis dar sausio 27 d. pranešė, kad rengiamos Maidano išvaikymo jėga specialiosios operacijos „Banga“ ir „Bumerangas“. Jo teigimu, apie tai pranešė „patriotiškai nusiteikę aukšti karininkai iš Vidaus reikalų ministerijos“.

Taip pat pranešama, kad tarp įtariamųjų šaudžius į žmones Maidane yra nuo Ukrainos atplėšto ir Rusijos aneksuoto Krymo specialiųjų pajėgų būrio vadas Sergejus Asavaliukas.

VIDEO: Snaiperiai Kijeve
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min