Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 04, 12:21

Ukrainos informacijos politikos viceministrė atsistatydina dėl išpuolių prieš žurnalistus

Ukrainos informacijos politikos viceministrė Tatjana Popova paskelbė paliekanti savo postą dėl išpuolių prieš žurnalistus ir žodžio laisvę, rašo rferl.org.
Ukrainos vėliava ant vyriausybės pastato Donecke
Ukrainos vėliava ant vyriausybės pastato / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Aš atsistatydinu, nes nesutinku su politinių organizacijų ir individualių politikų atakomis prieš žurnalistus ir žodžio laisvę. Negaliu toleruoti dėmesio trūkumą tokioms atakoms“, – trečiadienį paskelbė T.Popova.

„Protestuodama aš palieku šią vyriausybę, bet ir toliau kovosiu už Maidano idėjas, laisvę ir demokratiją, kaip pilietė ir savanorė. Toliau kovosiu už patriotus, kurie kaunasi su mūsų priešu fronto linijoje“, – sakė ji.

T.Popovos teigimu, jos sprendimą paskatino žurnalistų asmeninės informacijos paviešinimas. Daugiau nei 4500 žurnalistų buvo apkaltinti prisidėję prie pagalbos Rusijos remiamiems sukilėliams šalies rytuose.

Šis asmeninės informacijos (telefono numerių, el.pašto ir kt.) paviešinimas buvo kritikuojamas ne tik Ukrainoje, bet ir Vakaruose.

T.Popova pabrėžė, kad Ukrainos valdžios pareigūnai nesiėmė jokių priemonių, kad sustabdytų šį procesą ir nubaustų žurnalistus užsipuolusius asmenis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min