Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukrainos kariai spaudžia teroristus į kampą, Dzeržinske iškelta Ukrainos vėliava

Teroristai kontroliuoja Luhansko miestą
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Teroristai kontroliuoja Luhansko miestą
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienį Ukrainos antiteroristinės operacijos (ATO) pajėgoms pavyko atkirsti Luhansko mieste siaučiančias grupuotes nuo aprūpinimo šaltinių, skelbia naujienų agentūra „Unian“. Taip pat pranešama, kad ATO pajėgos perėmė Dzeržinskio miesto Donecko srityje kontrolę,

16:04 val. Perimta Dzeržinskio kontrolė

Ukrainos kariai pirmadienį perėmė Dzeržinskio miesto kontrolę ir konfiksavo teroristų turėtus ginklus, praneša naujienų agentūra „Unian“.

Apie tai pranešė Ukrainos ATO spaudos tarnyba.

Šiuo metu skelbiama, kad Ukrainos nacionalinės gvardijos ir prorusiškų teroristų mūšiai vyksta Severodonecke, Lisičianske bei Donecko ir Luhansko priemiesčiuose.

„Ukrainos kariai įžengė į Dzeržinską ir virš vietos administracijos pastato iškėlė Ukrainos vėliavą", – skelbiama pranešime.

15:10 val. Tęsiasi mūšiai, Ukrainos kariai perėmė kelių gyvenviečių kontrolę

Dzeržinskio ir Gorlovkos rajonuose tęsiasi mūšiai tarp teroristų ir Ukrainos nacionalinės gvardijos karių, pirmadienį pranešė naujienų agentūra „Unian“.

Apie tai paskelbė ATO spaudos tarnyba socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

„Dzeržinskio ir Gorlovkos rajonuose situacija išlieka įtempta, tebevysta mūšiai“, – praneša ATO atstovai.

Ukrainos kariai taip pat perėmė dviejų svarbių gyvenviečių Luhansko ir Donecko srityse kontrolę.

12:45 val. Prie prekybos centro nugriaudėjo sprogimas

Prie Donecko geležinkelio stoties prieigose esančio prekybos centro pirmadienį nugriaudėjo sprogimas, praneša naujienų agentūra „Unian“.

Kaip teigė liudininkai, netoli įvykio vietos važiavę automobiliais, sprogimo metu žuvo žmonės ir yra sužeistųjų. Apie konkretų aukų skaičių nepranešama.

Teigiama, kad sprogimo metu buvo apgadintos šalia buvusios transporto priemonės. Informaciją apie aukas patvirtino ir šaltiniai Donecko srities administracijoje.

Teroristai spaudžiami į kampa

Apie tai paskelbė ATO atstovai savoje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

„Suprasdami tai, jie demonstruoja didžiulį pasipriešinimą. Luhansko oro uoste esantys Ukrainos kariai yra aprūpinti šaudmenimis ir karine technika, dėl to teroristai buvo išstumti iš oro uosto teritorijos. ATO pajėgos sekmadienį taip pat užblokavo Lisičansko miestą. Naktį teroristai keletą sykių bandė iš jo pasitraukti. Per mūšius Ukrainos kariai sugadino teroristų karinę techniką ir nukovė keletą priešų“, – teigiama ATO pranešime.

ATO spaudos centre paskelbta, kad teroristai yra apsupti aplink Gorlivką ir Donecką. Taip pat Ukrainos kariai atkovojo didelę teritoriją tarp Artemovsko, Gorlivkos ir Konstantinovkos.

„Išsiplėtė ATO kontroliuojama zona prie Donecko oro uosto ir tai itin apsunkino teroristų situaciją. Vis dėlto, teroristai tebetęsia Ukrainos karių apšaudymus“, – teigia ATO atstovai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min