Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 08, 09:14 Atnaujinta 2022 08 08, 10:27

Ukrainos kariuomenė likvidavo dar vieną Rusijos karininką – nukautas tankų divizijos papulkininkis

Ukrainos kariuomenė likvidavo dar vieną Rusijos kariuomenės karininką. Šį kartą nukautas 90-osios tankų divizijos papulkininkis Vitalijus Cikulas.
Vitalijus Cikulas
Vitalijus Cikulas / UNIAN paskelbta nuotr.

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų papulkininkis, tinklaraštininkas Anatolijus Stefanas apie tai paskelbė „Twitter“ tinkle, rašo ukrainiečių naujienų agentūra UNIAN.

„Papulkininkis Vitalijus Cikulas žengė geros valios žingsnį – jis oficialiai denacifikuotas ir demilitarizuotas. Šlovė tautai, mirtis priešams!“ – rašė A.Stefanas.

Kaip skelbia UNIAN, Rusijos okupanto tėviškėje Čebarkulio mieste Čeliabinsko srityje propagandinė žiniasklaida papasakojo apie jo laidotuves. Teigiama, kad paskelbtame reportaže rusų nusikaltėlio broliai ir bendramoksliai pasakojo, koks „geras žmogus“ jis buvo, šaudydamas ir žudydamas civilius Ukrainoje.

Rusijos 90-oji tankų divizija, kurioje tarnavo dabar jau nukautas Vitalijus Cikulas, dislokuota Rusijos Federacijos Sverdlovsko ir Čeliabinsko srityse. Dalinys priklauso Centrinei karinei apygardai. Nuo 2021 m. jos vadas yra gvardijos pulkininkas Ramilis Ibatulinas.

Tiesa, UNIAN nedetalizuoja, kokiomis aplinkybėmis buvo nukautas Vitalijus Cikulas.

Kaip pranešė UNIAN, nuo karo pradžios Ukrainos kariuomenė likvidavo apie 10 Rusijos generolų. Dėl Rusijos karių nesėkmių buvo atleisti mažiausiai 6 rusų vadai.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos skelbia, kad iš viso sunaikino daugiau kaip 42 tūkst. rusų užpuolikų – šios informacijos karo metu nepriklausomai patikrinti neįmanoma.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min