Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukrainos specialiosios pajėgos pradėjo antrą antiteroristinės operacijos etapą visiškai užblokuodamos Slovjanską

Ukrainos pajėgos Slavianske
Iljos Varlamovo/Facebook nuotr. / Ukrainos pajėgos Slavianske
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kijevas, pradėdamas antrą antiteroristinės operacijos Donecko srityje etapą, nusprendė visiškai atkirsti Slovjanską, kad separatistai negalėtų sulaukti pastiprinimo.

Apie tai penktadienio popietę spaudos konferencijoje pranešė Ukrainos prezidento administracijos vadovas Serhijus Pašinskis, rašo „Unian“.

„Prieš 20 minučių, vykdydami antiteroristinę operaciją, Ukrainos specialiųjų pajėgų daliniai pradėjo antrą jos etapą, kurio metu nusprendėme visiškai užblokuoti Slovjansko miestą ir neleisti sulaukti pastiprinimo, kad galėtume lokalizuoti problemą“, – sakė jis.

Pasak jo, žvalgyba turi duomenų, kad „teroristai savo operacinius taškus įrengė vaikų darželiuose ir ligoninėse. Tai patvirtintas faktas ir rodo, kad jokios politikos Slovjanske nėra, tai klasikinis terorizmas.“

Ukrainos žvalgyba turi duomenų, kad „teroristai savo operacinius taškus įrengė vaikų darželiuose ir ligoninėse. Tai patvirtintas faktas ir rodo, kad jokios politikos Slovjanske nėra, tai klasikinis terorizmas.

Antiteroristinei operacijai vadovaujantis Vasilijus Krutovas patikino, kad specialiosios Ukrainos pajėgos neketina šturmuoti Slovjansko, kad būtų išvengta civilių aukų.

„Mes nenorime jokių aukų, šturmo mieste, – Kijeve žurnalistams sakė V.Krutovas, kurį cituoja „Unian“. – Mes suprantame, kad bus aukų. Mes dėl kožkokių pergalių neaukosime taikių civilių, tačiau nusikaltėliai, teroristai, separatistai turi sulaukti ir sulauks atsakomybės.“

Kreipdamasis į Slovjansko ir kitų separatistų kamuojamų miestų gyventojus jis paragino suprasti, kam reikalinga speciali operacija. „Čia nemažai atsakomybės turi prisiimti ir kiekvienas pilietis. Supraskite mus teisingai, mes jus giname. Šiandien vaikinai rizikuoja savo gyvybėmis, gyvena siaubingomis sąlygomis, jie taip pat turi šeimas, tėvus, bet jų pareiga – saugoti jus, o jūs turite mums padėti.“

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min