Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 12d. 14:31 , atnaujinta: 2014 kovo 12d. 16:17

Unikali galimybė: pasivaikščiokite po prabangią Viktoro Janukovyčiaus vilą

Viktoro Janukovyčiaus rezidencija
„Scanpix“ nuotr. / Viktoro Janukovyčiaus rezidencija

Kai iš Ukrainos paspruko buvęs šalies prezidentas Viktoras Janukovyčius daugelis stebėjosi, kokioje prabangoje jis ir jo bendražygiai maudėsi, – rašo Spiegel.de.

Iki šiol buvo paviešinta nuotraukų iš prabangiosios buvusio Ukrainos prezidento rezidencijos. Tačiau dabar turite unikalią galimybę leistis į virtualią ekskursiją po prabangiąją V.Janukovyčiaus vilą. Apžiūrėkite viską: nuo kino salės iki miegamojo.

Nuotraukos: Jürgen Schrader

Vaizdo įraše – V.Janukovyčiaus pabėgimas iš Mežigorės

Kaip V.Janukovyčius bėgo iš savo rūmų Mežigorjėje: brangenybių evakuacijos vaizdo įrašas Paveikslai, ikonos, ginklai, brangenybės, kiti turtai. Pabėgusio Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus rezidencijoje Mežigorjėje, kurios neįtikėtina prabanga pribloškė visą pasaulį, sukaupti turtai buvo gabenami furgonais. Gėrybės iš V.Janukovyčiaus vilos buvo pradėtos gabenti dar tuomet, kai jis nebuvo pasirašęs susitarimo su opozicija dėl išėjimo iš krizės. „LIGABiznesInform“ gavo pastato stebėjimo kamerų užfiksuoto vaizdo įrašą. Buvo filmuojama vasario 19-22 dienomis objekte „Chonka“, kur gyveno buvęs prezidentas V.Janukovyčius. Iš įrašų akivaizdžiai matyti, kad vertybės iš V.Janukovyčiaus vilos pradėtos gabenti dar vasario 19 d., kai įvykiai Maidane pasiekė piką, bet atrodė, kad prezidentas dar tvirtai laikosi valdžioje. Turtų evakuacija suintensyvėjo vasario 21 d., likus kelioms valandoms iki V.Janukovyčiaus ir opozicijos susitarimo pasirašymo. Furgonai buvo kraunami iki 4 valandos vasario 22-osios ryto. Po kelių valandų pranešta, kad Mežigorję paliko visi jos gyventojai ir tarnai. Rezidencijoje liko tik pora neginkluotų apsaugininkų.Netrukus į ištuštėjusią rezidenciją įžengė Maidano aktyvistai, kuriuos, nepaisant to, jog dauguma sukaupto turto jau buvo išvežta, vis tiek pribloškė prabanga, kurioje maudėsi V.Janukovyčius.

VIDEO: Vaizdo įrašas
VIDEO: Vaizdo įrašas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min