Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Uraganas Laura nusilpo iki atogrąžų audros

Uraganas Laura ketvirtadienį nusilpo iki atogrąžų audros ir maksimalus jos nešamo vėjo greitis siekia 112 km per val., ketvirtadienį pranešė pareigūnai. Pasak jų, audra šiuo metu nutolusi apie 80 km į pietryčius nuo Šrivporto Luizianoje.
Temos: 1 Uraganas

Potvynius keliančios liūtys ir galingi vėjai siautėja centrinėje ir šiaurinėje Luizianos dalyse. Valstiją iki 4-os kategorijos uragano sustiprėjusi „Laura“ pasiekė 1 val. vietos (9 val. Lietuvos) laiku.

Luizianos gubernatorius Johnas Belas Edwardsas anksčiau ketvirtadienį pranešė apie pirmąją uragano „Laura“ auką valstijoje; ja tapo 14 metų mergaitė, žuvusi ant jos namo užvirtus medžiui.

Po „Lauros“, smarkiausios šių metų audros JAV, gyvenvietėse palei Meksikos įlankos pakrantę smarkiai pakilo vandens lygis.

Daugiau kaip 700 tūkst. žmonių Luizianoje ir Teksase ketvirtadienio popietę neturėjo elektros, skelbia apie elektros tiekimo sutrikimus informuojantis tinklalapis poweroutages.us.

Nacionalinės orų tarnybos pareigūnai teigė, kad uragano „Laura“ likučiai gali atnešti tornadų ir sukelti staigių potvynių Arkanzaso ir Tenesio valstijose.

VIDEO: Uraganas „Laura“ pareikalavo mažiausiai 6 gyvybių, griovė namus, sukėlė potvynius

Anksčiau Laura pareikalavo 20 žmonių gyvybių Haityje ir dar trijų – Dominikos Respublikoje. Ten audra irgi buvo nutraukusi elektros tiekimą bei sukėlusi didelių potvynių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius