Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 15d. 18:37

URM: Norvegijoje neaiškiomis aplinkybėmis mirusi aštuonmetė – lietuvė

Lietuvos Užsienio reikalų ministerija (URM) patvirtino, kad pirmadienį Norvegijoje, Bergene, neaiškiomis aplinkybėmis mirusi 8 metų mergaitė buvo lietuvių kilmės.

Pasak URM atstovo spaudai Mindaugo Lašo, iki šiol mirties aplinkybės nėra nustatytos.

Neaišku, ar apie mergaitės mirtį jau informuotas jos tėvas, kuris, pirminėmis žiniomis, gyveno atskirai.

„Jei tėvai kreipsis į Lietuvos ambasadą dėl palaikų pargabenimo į Lietuvą, kiek leis galimybės ji pasiruošusi padėti. Kol kas mirties priežastis oficialiai nėra nustatyta", – 15min.lt URM atstovas spaudai.

Antradienį Norvegijoje mergaitei buvo atlikta autopsija, tačiau mirties priežastis iki šiol oficialiai nepatvirtinama.

Primename, kad pirmadienį Norvegijos policija pranešė, kad mergaitės mama, pirmadienį po 15 val. grįžusi į namus, rado negyvą 8-erių mergaitę. Ji buvo palikta viena privačiame name, Sund komunoje. Moters draugas iškart apie įvykį pranešė policijai. Kol kas neaišku, kiek laiko mergaitė išbuvo negyva. Pasak Norvegijos žiniasklaidos, taip pat neaišku, ar lietuvaitė buvo nužudyta, ar tiesiog staiga užgeso jos gyvybė.

Vis dėlto, kaip 15min.lt informavo Bergeno lietuvių bendruomenės atstovai, neoficialiai kalbama apie tai, kad mergaitė šį pasaulį paliko ne savo noru.

Pasak vietinių gyventojų, tariama žmogžudystė įvyko ramioje vietovėje, pavadintoje Sotra, todėl aplinkinių rajonų gyventojai ne juokais išsigandę.

Vietos policija pirmadienio vakarą apsupo namą, su šunimis ieškojo galimų žudiko pėdsakų.  Mergaitės mirties aplinkybes tiria 20 pareigūnų.

Pirminiais duomenimis, mergaitės mama uždarbiavo šioje šalyje, o apie tėvą policija neturi jokių duomenų. Mergaitės vardas ir pavardė kol kas neskelbiami.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min