Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Аustralijos pensininkės išsirengė, reikalaudamos didesnių pensijų (video)

Pensininkų protestas Australijoje
Pensininkų protestas Australijoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį penktadienį Australijoje, Melburno mieste, apie 150 protestuojančių pensininkų užtvėrė kelią ir kai kurie iš jų išsirengė, reikalaudami iš valdžios padidinti pensijas, praneša BBC News.

Apsinuoginusios pagyvenusios ponios, nežiūrint žvarbaus vėjo ir gana šaltoko oro, išreiškė savo protestą prieš visai neseniai priimtą 20-ties milijardų federalinį biudžetą, kuriame, jų manymu, per mažai skirta pinigų pensijoms.

Dauguma pensininkų liko su drabužiais, tačiau kai kurie žmonės prisijungė prie protestuotojų. Pavyzdžiui, senatorius Stivas Fildingas, solidarizuodamasis su moterimis, nusimetė marškinius ir pareiškė, kad valdžia „nepastebi“ 3,5 milijonų pensininkų, gyvenančių Australijoje.

„Pensininkai neturi pasirinkimo, todėl priversti pragyventi iš grašių. Dauguma – nesuduria galo su galu, nes nuolat kyla degalų ir produktų kainos“, – sakė senatorius. Viena protestuojančių, Patricija Riv, pridūrė, kad neįmanoma normaliai gyventi iš pensijos. „Šalies ekonomika – pakankamai aukšto lygio, todėl mes reikalaujame teisingumo“, – pareiškė moteris.

Štai kaip atrodė analogiškas protestas 2008 metais:
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min