2022-10-16 14:52

Už I.Girkino perdavimą Ukrainai – 100 tūkst. dolerių premija

Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausioji žvalgybos valdyba garantuoja, kad už Igorio Girkino perdavimą į ukrainiečių nelaisvę bus sumokėta 100 000 JAV dolerių premija.
Igoris Girkinas
Igoris Girkinas / Ukrainos saugumo tarnybų paskelbta nuotr.

Paskelbtame pareiškime nurodoma, kad vienas garsiausių Rusijos teroristų nusprendė atnaujinti savo dalyvavimą kare prieš Ukrainos valstybę.

Kaip nurodo Ukrainos žvalgyba, Igoris Girkinas yra Rusijos teroristas, buvęs vadinamasis DLR gynybos ministras.

Šiuo metu Ukrainos saugumo tarnyba ir Generalinė prokuratūra yra iškėlusios keletą bylų I.Girkinui dėl teroristinės veiklos, kankinimų, žmogžudysčių ir valstybės suvereniteto pažeidimo.

Be to, Nyderlandai jį paskelbė tarptautiniu mastu ieškomu dėl civilinio lėktuvo „Boeing 777“, skridusio reisu MH17, numušimo bylos.

Jau anksčiau pavieniai ukrainiečiai surinko 50 tūkst. dolerių kaip atlygį už sugautą I.Girkiną.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą