Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už penkias dienas areštinėje, kurioje iš troškulio teko gerti šlapimą, JAV studentas prisiteisė milijonus

Danielis Chongas
Kadras iš Youtube.com / Danielis Chongas
Šaltinis: 15min
0
A A

San Diege gyvenantis 24-erių studentas iš JAV vyriausybės prisiteisė daugiau nei 4 mln. dolerių už tai, kad buvo uždarytas vienutėje penkioms dienoms ir pamirštas, skelbia naujienų tarnyba BBC.

Inžinerijos studentas Danielis Chongas teigė, kad norėdamas likti gyvas gėrė savo šlapimą. Būdamas areštinėje  vaikinas savo paties krauju bandė parašyti atsisveikinimo žinutę, skirtą mamai, trečią dieną jam pasireiškė haliucinacijos, be to studentas išdaužė savo akinių stiklus ir rydamas jų šukes bandė nusižudyti. D.Chongas buvo labai ištroškęs, todėl ant suoliuko susikrovęs antklodę, kelnes ir batus bandė pasiekti priešgaisrinius purkštukus, tačiau bergždžiai.

JAV pareigūnai atlikdami narkotikų reidą 2012 metais sulaikė jaunuolį viename jo draugo vakarėlyje, studentui nebuvo pateikti jokie kaltinimai. Vaikino draugo namuose pareigūnai aptiko 18 tūkstančių ekstazio tablečių, kitų narkotikų ir ginklų. Tuomet buvo suimti aštuoni asmenys. Į D.Chongo vienutę kalėjime niekas neužsuko keturias dienas. Jaunuolis visą laiką prabuvo su antrankiais.

Teisingumo departamento inspektorius tiria, kas iš tiesų nutiko.

Kai D.Chongas buvo paleistas, jis penkias dienas praleido ligoninėje, jam nustatyta dehidratacija, inkstų funkcijos nepakankamumas, spazmai ir kitos sveikatos problemos. Jis neteko 7 kg svorio.

Jis teigė manęs, kad buvo pamirštas per klaidą.

„Atrodė, kad tai nelaimingas atsitikimas – tikrai baisus, siaubingas“, – sakė jis.

Vienutėje nebuvo langų, D.Chongas visą laiką išbuvo be maisto ir vandens.

Anot jo advokato, po šio incidento Kovos su narkotikais administracija įvedė naujas priemones kalinimo įstaigose, tarp jų – kasdien tikrinti vienutes ir viduje patalpinti kameras.

D.Chongas buvo pateikęs 20 mln. dolerių kompensacijos ieškinį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min