Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 28, 00:07

Už smūgius merginai į galvą teisėjas vyrui liepė 5 tūkst. kartų parašyti „berniukai nemuša mergaičių“

JAV Bilingso mieste dirbantis teisėjas Toddas Baughas nepaliauja stebinti savo sprendimais. Kaip rašo foxnews.com, jis sukėlė pasipiktinimo bangą nusprendęs, kad už savo merginos sumušimą nuteistas vyras turi 5 tūkst. kartų parašyti „berniukai nemuša mergaičių“.
Smurtas prieš moterį
Smurtas prieš moterį / Fotolia nuotr.

27 metų Paceris Anthony Fergusonas, pernai kivirčo metu savo merginai trijose vietose suskaldęs kaukolę, 6 mėnesius praleis už grotų ir turės sumokėti merginai 3,8 tūkst. dolerių.

T.Boughas taip pat pareikalavo, kad nuteistasis lapą su 5 tūkst. kartų parašytu „berniukai nemuša mergaičių“ atsiųstų paštu iki gegužės 23 dienos.

Po to, kai P.A.Fergusonas prisipažino trenkęs merginai, teisėjas nusprendė, kad jis nusipelno mažesnės bausmės, nei prašė prokurorai.

Teisėjas pareiškė, kad išžaginimo auka tapusi 14 metų mergaitė jam atrodo ne pagal metus subrendusi.

Tuo metu auka teisme pasakojo, kad jos veidas buvo sutvirtintas metalinėmis plokštelėmis, po smūgių kartais liejasi vaizdas akyse, ir ji vis dar jaučia veido skausmus.

Tai ne pirmas teisėjo sprendimas, ne juokais supykdęs visuomenę. Kiek anksčiau jis pareiškė, kad išžaginimo auka tapusi 14 metų mergaitė jam atrodo ne pagal metus subrendusi.

Išniekinusį mergaitę mokytoją T.Boughas pasiuntė vienam mėnesiui į kalėjimą.

Po šio sprendimo susibūrė moterų grupė, reikalaujanti atstatydinti teisėją.

P.A.Fergusonas pirmadienį išklausė dar vieną, jau kito teisėjo – Gregory R.Toddo sprendimą.

Paaiškėjo, kad sumušdamas merginą jis pažeidė lygtinio paleidimo sąlygas, nes anksčiau buvo nuteistas už bandymą apiplėšti žmogų. Jis buvo pasiųstas už grotų 8 metams.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min