Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už teptuku išdurtą moksleivio akį prašo daugiau nei 8 mln.Lt kompensacijos

Teptukai
BFL nuotr. / Teptukai
Šaltinis: „Londono žinios“
0
A A

Didžiojoje Britanijoje per pamoką siaubingai sužeistas berniukas gali gauti 2,5 mln. svarų sterlingų (8,11 mln.Lt) kompensaciją, nes teismas pripažino, kad mokykla kalta dėl nelaimės, rašo Škotijos laikraštis „The Scottish Daily Record“.

Tommy Brownui buvo dešimt, kai per pamoką įvykusio incidento metu jam teptuku perdurta akis ir pažeistos smegenys. Po šios nelaimės berniukas apako kairiąja akimi ir tapo neįgalus. Tomio tėtis Chris pateikė civilinį ieškinį ir pareikalavo vietos tarybos sumokėti kompensaciją už patirtą žalą.

Vyras pareiškė, jog mokykla nesiėmė pakankamų priemonių užtikrinti, kad Tommy nepatirtų „katastrofiško“ smegenų pažeidimo ir „jam nekiltų nereikalingos rizikos“.

Šiaurės Lanarkširo taryba atmeta kaltinimus dėl aplaidumo ir teigia, jog nei iki to įvykio, nei vėliau Didžiojoje Britanijoje niekuomet nekilo daugiau panašių incidentų. Tačiau antradienį teismas nusprendė, kad taryba yra atsakinga už nelaimę. Šeima veikiausiai sulauks 2,5 mln. svarų sterlingų kompensacijos, nors galutinį sprendimą teismas priims tik 2012 metais.

Incidentas įvyko 2003 metų balandį per pamoką Madervelio miestelio „Ladywell“ mokykloje. Tomis su klasės draugais darė dekoracijas mokyklos vaidinimui. Viena mergaitė atsitrenkė į Tomį, jis griuvo tiesiai ant kito vaiko laikomo teptuko aštriojo galo ir šis įsmigo į akį iki pat smegenų. Po šios nelaimės berniukas apako viena akimi ir kenčia nuo „daugelio nuolatinių negalių“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min