Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už vadinamosios Donecko Liaudies Respublikos gubernatoriaus nuotrauką su fašistinės organizacijos simbolika – tūkstančio rublių bauda

Už vadinamosios Donecko Liaudies Respublikos gybernatoriaus nuotrauką su ekstremistinės organizacijos simbolika – tūkstančio rublių bauda.
Socialiniame tinkle plitusi nuotrauka / Už vadinamosios Donecko Liaudies Respublikos gybernatoriaus nuotrauką su ekstremistinės organizacijos simbolika – tūkstančio rublių bauda.
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijoje Čiuvašijos partijos „RPR Parnas“ narys ir „Solidarumo“ judėjimo atstovas Dmitrijus Semionovas trečiadienio rytą buvo sulaikytas ir prievarta perduotas teismui už tai, kad socialiniame tinkle pasidalijo nuotrauka su fašistine simbolika.

Kaip skelbia naujienų agentūra „Unian“, policijos pareigūnai į aktyvisto namus atvyko ankstų rytą – apie 6 val. vietos laiku – ir iškart jį pristatė į teismą. Teisme D.Semionovas prašė atidėti teismą vėlesniam laikui, nes jis nieko apie ikiteisminio tyrimo pareigūnų pateiktas pretenzijas nežinojo, nespėjo susipažinti su bylos medžiaga ir susirasti advokato.

Teisėjas patenkino jo prašymą iš dalies – nagrinėjimą atidėdamas iki  tos pačios dienos 14 val.

Pretenzijos jam pareikštos dėl nuotraukos socialiniame tinkle „VKontakte“. Toje nuotraukoje buvo vadinamosios Donecko Liaudies Respublikos gubernatorius Pavlas Gubarevas su Rusijos Federacijoje uždraustos Rusų nacionalinės vienybės organizacijos uniforma, kurios emblema sudaro modifikuota svastika.

Pasak tyrėjų, D.Semionovas padarė administracinės teisės pažeidimą (propaganda ir viešas nacių arba ekstremistinių organizacijų simbolių ar atributikos demonstravimas). Šio straipsnio pažeidimas užtraukia bausmę iki dviejų tūkst. rublių arba administracinį areštą iki 15 d.

Šių metų pavasarį, kai P.Gubarevas buvo už separatizmą sulaikytas Ukrainos teisėsaugos institucijų, jį užstojo Rusijos Federacijos Užsienio reikalų ministerija, o per susitikimą su ESBO atstovais Vladimiras Putinas šį „liaudies gubernatorių“ asmeniškai pasveikino.

Kaip vėliau parašė pats D.Semionovas savo socialinio tinklo paskyroje, atsižvelgiat į masinę kampaniją spaudoje, jo neareštavo, o paskyrė tūkstančio rublių baudą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min