Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už virvę, kuria pakartas Saddamas Husseinas, siūlo 7 mln. dolerių

Saddamas Husseinas prieš jį pakariant (2006 gruodžio 30 d.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Saddamas Husseinas prieš jį pakariant (2006 gruodžio 30 d.)
Šaltinis: 15min
0
A A

Londone leidžiamas musulmonų leidinys paskelbė, kad atsirado norinčiųjų nupirkti virvę, kuria buvo pakartas nuverstas Irako diktatorius Saddamas Husseinas. „The Washington Post“ teigimu, pirkėjai rungiasi, kas už ją daugiau pasiūlys.

Anot laikraščio, neįvardintas aukštas Irako politikas „ Al-Araby Al-Jadeed“ pranešė, kad keli potencialūs pirkėjai, tarp jų – viena itin turtinga šeima iš Izraelio, Irano religinė organizacija ir du verslininkai iš Kuveito, kreipėsi į žmogų, kuris iki šiol turi virvę.

Šis žmogus – 2004-2009 metais Irako patarėju nacionalinio saugumo klausimais dirbęs Mowaffakas al-Rubaie`as. Jis virvę laiko pasidėjęs namuose, pakabinęs ant sutriuškinto tirono biusto kaklo.

Aš pastebėjau, kad jis nebuvo religingas žmogus. Mums reikėjo priminti, kad jis pasakytų „Dievas yra didis“ prieš mirtį.

Jam už virvę jau pasiūlė 7 mln. dolerių, bet jis tikisi dosnesnio pasiūlymo.

Mowaffakas al-Rubaie`as dalyvavo bausmės vykdyme S.Husseinui ir savo įspūdžius papasakojo „ The Independent“ 2013 metais.

„Aš nesiekiau keršto už tuos tris kartus, kai jo žudikai iš saugumo tarnybos įkišo mane į kalėjimą ir kankino. Aš tikėjausi pamatyti bent šiokį tokį gailestį už siaubingus nusikaltimus. Tačiau nieko panašaus nebuvo. Aš pastebėjau, kad jis nebuvo religingas žmogus. Mums reikėjo priminti, kad jis pasakytų „Dievas yra didis“ prieš mirtį“, – sakė jis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min