Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užimtoje Ukrainos žemės ūkio ir maisto ministerijoje aidėjo šūviai

Lemtinga diena Ukrainoje
Aliaus Koroliovo nuotr. / Kijevo aikštė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ukrainos žemės ūkio ir maisto ministerijoje Kijeve aidėjo šūviai. Kaip praneša Aif.ua, susišaudymą pradėjo nežinomi asmenys. Iš pastato buvo bandoma išvaryti opozicijos protestuotojus, kurie yra užėmę šias patalpas.

Anot Ukrainos naujienų tinklalapio žurnalistų, buvusių įvykio vietoje, patalpose aidėjo šūviai, buvo mėtomos granatos. Į vidų bandę patekti žmonės teigia, kad jie turi sprendimą dėl pastato išlaisvinimo, tačiau nėra žinoma, kas konkrečiai jį galėjo išduoti. Į šiuos asmenis iš penkto ministerijos aukšto pasipylė vandens čiurkšlės.

Aif.ua duomenimis, ministerijos patalpose yra sužeistų žmonių, pastatas saugomas, į jį niekas negalėjo patekti, tik išeiti iš ten. Sužeistiesiems iškviesti medikai, prie ministerijos buvo ir dvasininkas. Sužeistieji apie vidurdienį pradėti išvedinėti iš pastato.

Žurnalistų teigimu, radikalaus judėjimo „Spilna sprava“ („Bendras reikalas“) nariai nepranešė apie susitarimą, kuris buvo priimtas Maidane – pasitraukti iš Žemės ūkio politikos ir maisto ministerijos.

Būtent „Spilna sprava“ atstovai ir yra užėmę šios ministerijos patalpas. Jie buvo užėmę ir dar bent dviejų ministerijų – Teisingumo ir Energetikos – pastatus, bet netrukus iš ten pasitraukė.

Kiti opozicijos protestuotojai „Spilna sprava“ narių elgesio nepalaiko.

Galiausiai per derybas susitarta, kad „Spilna sprava“ pasitrauks iš ministerijos pastato Kijevo centre.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min