Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 15d. 16:27

Užspeisti banditai Vladivostoke į miliciją šaudė automatais ir granatsvaidžiu (atnaujinta 16.52 val., nuotraukos, video, žemėlapiai)

Pareigūnų mesta granata bute sukėlė gaisrą.
„Scanpix“ nuotr. / Pareigūnų mesta granata bute sukėlė gaisrą.

Nusikaltėliai, nužudyti per daugiabučio namo šturmą Vladivostoke, Rusijoje, kelias valandas atsišaudė automatais ir granatsvaidžiu. Banditai šaudė ne tik į milicininkus, dalyvavusius šturme, bet ir į kaimyninius namus.

Kaip rašo lenta.ru, nusikaltėlių sunaikinimo operacijoje šeštadienį dalyvavo sustiprintos specialiųjų milicijos padalinių pajėgos. Nuomojamas butas, kuriame buvo užsibarikadavę banditai, užimtas antru bandymu. Į butą pro langą pareigūnai įmetė dujų granatą, tada nusikaltėliai išėjo į balkoną, kur ir buvo sunaikinti – juos nušovė snaiperiai.

Prieš įsiverždami į butą, milicininkai į jį metė kovinę granatą. Sprogimas sukėlė stiprų gaisrą. Liepsnas užgesino ugniagesiai.

Dėmesio! Video gali šokiruoti silpnesnių nervų žiūrovus.

 

Per operaciją daugiabučio namo gyventojai buvo evakuoti, niekas iš jų nenukentėjo. „RIA Novosti“ praneša, kad pareigūnai taip pat išvengė aukų, niekas iš jų nebuvo net sužeistas.

Banditų sunaikinimo operacija įvykdyta tiriant baudžiamąją bylą dėl Kinijos verslininkų užpuolimo ir apiplėšimo kovo 6 dieną. Per šį plėšimą buvo sužeisti trys žmonės, vienas iš jų vėliau mirė. Tyrimo metu buvo nustatyta 11 įtariamų asmenų ir nuspręsta jų gyvenamosiose vietose atlikti kratas.

Į minėtą namą Vladivostoke atvykusius pareigūnus nusikaltėliai pasitiko šūviais. Kitų įtariamųjų gyvenamosiose vietose tokių kruvinų incidentų išvengta, sulaikyti keli asmenys. Vladivostoko naujienų portalas vl.ru teigia turįs žinių, kad per šturmą sunaikinti įtariamieji į Tolimuosius Rytus buvo atvykę „iš vienos Šiaurės Kaukazo respublikos“.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Temos: 2 Rusija Banditai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min